نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه حضرت علی‌اکبر (ع) مظهر شباهت گفتاری و رفتاری به پیامبر اکرم (ص) بود، گفت: جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی یک نعمت بزرگ الهی و فرصتی تاریخی است.

به گزارش سفیرافلاک، آیت‌الله احمد مبلغی در اجتماع بزرگ منتظران ظهور در مسجد مقدس جمکران، اظهارداشت: یکی از خصلت‌های انسان احساسی بودن او است و دراین‌بین جوان، نقطه اوج، مرکز و جایگاه بازتولید احساس می‌باشد، زیرا دائماً احساس را به خانواده و جامعه تزریق می‌کند.

وی با اشاره به اینکه محبت خمیرمایه دین می‌باشد، افزود: احساس برای جامعه دینی ما لازم است، راه مقام معظم رهبری و نظام توجه به احساسات انسانی و اسلامی است.

نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه عبادت و ذکر الی الله آرامش‌بخش قلوب است، عنوان کرد: جوان محل طراوت و شادابی است، اسلام شادابی مباح، مجاز و حلال را پذیرفته است زیرا آرامش‌بخش می‌باشد؛ بایستی در جامعه شبهات جوانان را برطرف کنیم و راهبرد امروزی جامعه این است، دولت و حکومت ما برای زندگی پر از طراوت همواره درحرکت است.

وی با اشاره به اینکه حضرت علی‌اکبر (ع) مظهر شباهت گفتاری و رفتاری به پیامبر اکرم (ص) بود، گفت: جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی یک نعمت بزرگ الهی و فرصتی تاریخی است و یک‌بار تحقق پیداکرده است و باید همواره در این مسیر انقلاب ثابت‌قدم بوده و این راه را ادامه دهیم.

آیت‌الله مبلغی با اشاره به اهمیت انسجام و همدلی، گفت: لرستانی‌های عزیز آمده‌اید با رهبری معظم انقلاب بیعت کنید و ارادتتان را به امام زمان (عج) ابراز بدارید، از این حرکت ارزشمند قدردانی می‌کنیم.

انتهای‌پیام/