اولین رویداد حضوری «پیام‌رسان بانکی بله» با شرکت فروشگاه‌داران این پلتفرم، برگزار شد.

به گزارش سفیرافلاک،۶۰نفر از فروشگاه‌داران آنلاین، از صاحبان کسب‌وکارهای خرد و خانگی تا فروشندگان بزرگ برای شرکت در رویداد «ما هم بله!» ثبت‌نام کرده بودند. در طول این رویداد، دو نفر از فروشگاه‌داران موفق تجربیات خود را درزمینهٔ فروش آنلاین با دیگران به اشتراک گذاشتند. در ادامه نیز چند نفر از اعضای تیم فروشگاه و تبلیغات بله به ارائه آمارها و برنامه‌های خود برای توسعه فروشگاه پرداختند.

امین تجملیان قائم‌مقام پیام‌رسان بانکی بله در رابطه با برگزاری این رویداد گفت: «با توجه به ویژگی‌های متمایز این پلتفرم به نفع کسب‌وکارهای آنلاین، تیم بله تلاش کرده تا فضایی مناسب برای احیای فعالیت این فروشندگان ایجاد کند».

وی‌ ادامه داد: «وجود دو قابلیت هم‌زمان مالی و اجتماعی در بله این امکان را برای فروشندگان و خریداران ایجاد می‌کند که تراکنش‌های مالی خود را نیز به شکلی امن در داخل همین پلتفرم انجام دهند».

تجملیان در پایان گفت: «فروشندگان از وضعیت فروش خود رضایت بالایی دارند. استقبال فروشندگان بله به حدی بوده که در همین بهمن‌ماه، نرخ بازگشت مشتریان برای ثبت سفارش تبلیغ در بله بیش از چهل درصد بوده است».

همچنین در حاشیه این رویداد، مصطفی فرهمند طراح محصول فروشگاه بله بابیان اینکه «ما نمی‌خواهیم تجارت اجتماعی را فقط به داشتن تب فروشگاهی محدود کنیم»، گفت: «اقدامات دیگری مانند پرداخت‌های امن را در دستور کارداریم که به‌وسیله آن از تهیه رسیدهای جعلی که دغدغه صاحبان کسب‌وکارهاست جلوگیری می‌شود. تعامل خریدار و فروشنده بدون واسطه از ویژگی‌های تجارت اجتماعی است. یکی از تفاوت‌های تجارت‌ اجتماعی با تجارت الکترونیکی، تعامل مستقیم خریدار و فروشنده است که ما در پلتفرم بله با پایدار کردن سیستم پیام‌رسانی و ارائه ویژگی‌های مختلف سعی داشته‌ایم تجارت اجتماعی را گسترده‌تر کنیم».

فرهمند در پایان با این ادعا که «فروش کسب‌وکارها در بله بیشتر از اینستاگرام است» گفت: برخی از صاحبان این کسب‌وکارها که همزمان با حضور در «بله» در پلتفرم‌های داخلی و خارجی دیگری نیز فعالیت می‌کنند، میگویند در «بله» درآمد بیشتری نسبت به اینستاگرام داریم و کاربران در بله خریدارترند.

انتهای‌پیام/

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان