دادستان الیگودرز ضمن هشدار به اخلال‌گران چهارشنبه سوری گفت: با کسانی که با اعمال خطرناک سعی در اخلال نظم، آرامش و امنیت شهروندان دارند برخورد قاطع قضایی می‌شود.

به گزارش سفیرافلاک، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دادسرای عمومی و انقلاب الیگودرز، جعفر گودرزی ضمن تبریک فرا رسیدن نیمه شعبان و گرامیداشت مجاهدت‌های سربازان گمنام امام زمان (عج)، با اشاره به پیش رو بودن چهارشنبه سوری اظهارداشت: به منظور امنیت شهروندان در روزهای منتهی به چهارشنبه سوری جلسات متعددی با عوامل امنیتی و انتظامی شهرستان گرفته شده و تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

وی افزود: خانواده‌ها فرزندان خود را از خطرات مواد محترقه آگاه کنند چرا که همراهی خانواده‌ها و قانون‌مداری شهروندان سبب می‌شود چهارشنبه آخر سال در امنیت کامل و به آرامی سپری شود.

دادستان الیگودرز عنوان کرد: با اتخاذ تدابیر لازم، ضابطین قضایی به منظور شناسایی افرادی که از این موقعیت جهت تهدید سلامت مردم، تخریب اموال عمومی و برهم زدن امنیت شهروندان، سوء‌استفاده می‌کنند، اقدام قانونی و قاطع صورت خواهد گرفت و این افراد تعطیلات را در زندان خواهند بود.

وی بیان کرد: مغازه‌هایی که اقدام به ساخت و فروش مواد محترقه غیر مجاز کنند، طبق قانون پلمب می‌شوند.

گودرزی ضمن  هشدار به اخلالگران چهارشنبه سوری تصریح کرد: با کسانی که با اعمال خطرناک سعی در اخلال نظم، آرامش و امنیت شهروندان دارند برخورد قاطع قضایی می‌شود.

انتهای پیام/