دبیر اجرایی ستاد کنگره ملی شهدای لرستان گفت: 300 برنامه در کنگره ملی 6544 شهید استان لرستان برگزار می‌شود.

به گزارش سفیرافلاک، استان لرستان ۶۵۴۴ شهید تقدیم نموده است که در این راستا کنگره ملی شهدای استان سال آینده برگزار می‌گردد.

با توجه به برگزاری این کنگره، از ماه‌ها قبل کمیته‌ها تشکیل و برنامه‌ریزی شده تا کنگره ملی شهدای استان به بهترین شکل برگزار شود.

ناصر فرید در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: کنگره ملی ۶۵۴۴ شهید استان لرستان سال آینده در استان برگزار می‌شود که از مدت‌ها قبل برنامه‌ریزی لازم برای برگزاری هرچه با شکوه این مراسم انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه برای برگزاری کنگره شهدای لرستان ۲۲ کمیته فعال شده‌اند، گفت: هر یک از کمیته‌ها برنامه‌هایی را بر عهده دارند که برنامه تعدادی از کمیته‌ها در حال اجراست ولی برنامه تعدادی دیگر از کمیته‌ها با شروع اجلاسیه، آغاز می‌گردد.

دبیر اجرایی ستاد کنگره ملی ۶۵۴۴ شهید لرستان تصریح کرد: برای این مهم کتاب‌هایی در مرحله تدوین و چاپ قرار دارند، همچنین در حوزه هنری و در قالب فیلم و یا سایر بخش‌ها نیز اقداماتی در حال انجام است.

فرید بیان کرد: برای کنگره شهدای لرستان، ۳۰۰ برنامه در نظر گرفته شده که اجرا می‌شوند البته هر یک از این برنامه‌ها در بخش‌های کوچکتر نیز اجرا می‌شود و این برنامه‌ها، سرفصل برنامه‌های اجرایی برای این کنگره است.

وی با اشاره به اینکه کنگره ملی شهدا دائمی است، خاطرنشان کرد: این کنگره هر پنج سال یکبار برگزار می‌شود و تا سال ۱۴۱۰ در استان، دو کنگره دیگر برگزار خواهد شد.

انتهای‌پیام/