رژیم کودک‌کش اسرائیل که طی پنج ماه گذشته سعی در به آشوب کشاندن ایران توسط اغتشاشگران و ضدانقلاب و ناامن کردن کشورمان را داشت، حال خود با مشکل اعتراضات گسترده و درگیری‌های خشن بین مخالفین نتانیاهو و پلیس اسرائیل مواجه است.

به گزارش سفیرافلاک، طی هفته‌های گذشته سرزمین‌های اشغالی شاهد تظاهرات و درگیری‌های گسترده بین مخالفین دولت نتانیاهو و نیروهای حکومتی بوده‌است.

رژیم کودک‌کش اسرائیل که طی پنج ماه گذشته سعی در به آشوب کشاندن ایران توسط اغتشاشگران و ضدانقلاب و ناامن کردن کشورمان را داشت و حتی دست به حمله تروریستی هم زد، حال خود با مشکل اعتراضات گسترده و درگیری‌های خشن بین مخالفین نتانیاهو و پلیس اسرائیل مواجه است.

آشوب‌ها و درگیری‌ها به قدری است که سفر وزیر دفاع آمریکا به تل‌آویو به یکباره لغو می‌شود و به دلیل بسته شدن جاده‌ها، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، برای سفر به ایتالیا با هلیکوپتر، وارد فرودگاه بن گوریون شده و انتظار می‌رود در آنجا با وزیر دفاع آمریکا دیدار کند.

این درحالی است که رئیس پلیس تل‌آویو به دلیل ناکارآمدی در کنترل اعتراضات برکنارشد، رسانه‌های رژیم‌صهیونیستی گزارش داده‌اند که ایتامار بن-گویر وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی، رئیس پلیس تل‌آویو را به دلیل نشان ندادن شدت عمل کافی در برخورد با معترضان از کار برکنار کرده است.

به راستی چه ارتباطی بین پیش‌بینی مقام معظم رهبری که فرمودند به آنها می‌گوییم شما ۲۵ سال آینده را نخواهید دید و به فضل‌الهی، چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت و گسل‌های هویتی، ساختاری و تاریخی رژیم نامشروع صهیونیستی وجوددارد؟

انتهای پیام/

  • نویسنده : همایون رهبران، تحلیلگر مسائل سیاسی