فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: راهیان‌نور یک کارگاه آموزشی و معرفتی است و باید راویان خوبی را تربیت کنیم و با کار فکری و بدون غلو کردن، واقعیت‌های جبهه و جنگ را برای نسل جوان بازگو کنیم.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، سردار مرتضی کشکولی در سالروز اردوی راهیان نور اظهارداشت: رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس درخشیدند و اخلاص در عمل آنان سبب پیروزی شد که این انقلاب با رهبری یک مرجع عالیقدر و با حضور روحانیون از مساجد و با شعار استقلال آزادی و جمهوری اسلامی شروع شد که حق خدا و حق مردم را مطالبه کردند.

وی افزود: جنگ تحمیلی ما نیز در ادامه همین انقلاب بود و مردم برای دفاع از دین خدا به جبهه رفتند و نصرت خداوند هم شامل حال رزمندگان اسلام شد.

سردار کشکولی خاطرنشان کرد: تثبیت انقلاب، نتیجه اخلاص مردم و نصرت خداوند بود که به تبعیت از قیام امام حسین(ع) شکل گرفت.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان راهیان نور را یک کارگاه آموزشی و معرفتی دانست و گفت: اگر کسی با نیت و به یاد شهدا به مناطق جنگی برود حتما با اخلاص و معرفت بر می‌گردد زیرا در هشت سال دفاع مقدس، خون بهترین عزیزان و افراد با اخلاص، در این مناطق جنگی که قدمگاه شهداست، ریخته شده و به برکت اخلاص شهداست که انسان حاجتش را در آنجا می‌گیرد.

سردار کشکولی گفت: باید راویان خوبی را تربیت کنیم و با کار فکری و بدون غلو کردن، واقعیت‌های جبهه و جنگ را برای نسل جوان بازگو کنیم.

در این مراسم از خانواده‌های زهرا جودکی و زهرا شیرویه با اهدا لوح سپاس و تقدیم تندیس ایثار و شهادت، به‌عنوان شهدای حفظ سلامت استان، تجلیل شد.

انتهای‌پیام/