معاون استاندار لرستان گفت: طرح ساماندهی ترافیک میدان بهشت خرم‌آباد عملیاتی می‌شود.

به گزارش سفیرافلاک، به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، احمدرضا دالوند در بازدید از ورودی و خروجی‌های خرم‌آباد با بیان اینکه فضاسازی و مبلمان شهری پایه و توسعه گردشگری است اظهارداشت: هر سال در آستانه ایام نوروز ساماندهی و آماده‌سازی شهرهای استان به‌ویژه خرم‌آباد که بیشترین گردشگر را در ایام نوروز پذیراست، در دستور کار دستگاه‌های اجرایی قرار می‌گیرد.

وی به مصوبات ستاد خدمات سفر اشاره کرد و افزود: به منظور اجرایی شدن این مصوبات توسط دستگاه‌های اجرایی بازدید‌ی از ورودی و خروجی های خرم‌آباد به عمل آمد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان از طرح ساماندهی میدان بهشت به سمت روستای گیلوران خبر داد و گفت: با توجه به گره ترافیکی که پنجشنبه‌ها در این نقطه وجود دارد، شورای ترافیک استان این طرح را مصوب و توسط مشاور با حضور مدیرکل راه و شهرسازی، پلیس راهنمایی رانندگی و شهرداری به صورت عملیاتی تشریح و نکات مهم بررسی شد.

وی به پاکسازی و نظافت حریم  چهار خطه خروجی خرم‌آباد به سمت کوهدشت اشاره و بیان کرد: بخشی از این مسیر توسط راه و شهرسازی آسفالت و ساماندهی شد که قرار است طی هفته آینده نیوجرسی‌ها و تابلوها نصب و خط‌کشی‌های این مسیر اصلاح شود.

 دالوند تصریح کرد: در مسیر آزادراه خرم‌زال از مجتمع های خدماتی- رفاهی‌ها بازدید و نسبت به رعایت نظافت محیط، سرویس بهداشتی و نمازخانه‌ها تذکرات لازم داده شد.

وی بر لزوم نخاله‌برداری، نظافت و شستشوی جداول، نیوجرسی‌ها و تابلوهای راهنمایی تاکید کرد و اظهارداشت: شهرداری و راهداری استان به صورت مشارکتی خروجی و ورودی های شهر را سریعاً ساماندهی کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان افزود: قسمتی از پل ماسور که در سال ۹۸ آسیب دیده بود اکنون در حال احداث است اما به دلیل داشتن معارض مشکلاتی دارد که قرار شد با همکاری شهردار این مشکل رفع شود تا لاین جدید این پل به بهره‌برداری برسد.

انتهای پیام/