امام جمعه بروجرد با اشاره به لزوم برخورد با بدحجابی، گفت: گروه‌های امر به معروف و نهی از منکر راه‌اندازی شده است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام سید علی حسینی در جلسه شورای فرهنگ عمومی که در دفتر امام‌جمعه بروجرد برگزار شد اظهارداشت: یکی از برنامه‌های مهم ماه‌رمضان، برگزاری جزءخوانی قرآن است که سال گذشته ۳۰۰ تا ۶۰۰ نفر روزانه در مراسم جزءجوانی حضور داشتند و در دانشگاه و مراکز دیگر و فضای مجازی تبلیغ شود تا افراد بتوانند شرکت نمایند.

وی با تاکید بر رعایت حجاب، افزود: حدود دو ماه است که گروه‌های امر به معروف و نهی از منکر راه‌اندازی شده و با کسانی که در دیپلمات سنتر اقدام به هنجارشکنی کنند برخورد می‌شود.

در ادامه سرهنگ احمد حسنوند فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: لازم است که پرسنل و مدیران ادارات در جلسات جزءخوانی قرآن در ماه مبارک رمضان شرکت نمایند.

وی با اشاره به کنگره شهدای بروجرد، عنوان کرد: کنگره شهدا در شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت برگزار می‌شود، این کنگره شهرستانی روز دوشنبه در مصلی نمازجمعه با حضور باشکوه مردم برگزار می‌شود.

مصطفی عالی رئیس اماکن نیروی انتظامی بروجرد خاطرنشان کرد: طی یک ماه گذشته ۳۴ واحد صنفی به دلیل بی‌حجابی پلمب شدند البته تذکر لسانی و کتبی هم داده شده است، همچنین طی این مدت سه طرح اجرا شده و شش مورد از سفره‌خانه‌ها به دلیل عدم رعایت حجاب پلمب شدند که می‌طلبد میراث‌فرهنگی نیز ورود پیدا کند.

انتهای‌پیام/