تحلیلگر سیاسی گفت: امروز معاندان به حربه‌های کهنه و کم‌اثر و بچه‌گانه روی آورده و سعی دارند تا از این آب گِل‌آلود ماهی بگیرند.

به گزارش سفیرافلاک، چهارشنبه‌سوری به عنوان رسمی که ریشه در متون کهن دارد در گذشته در چنین شبی، آتشی روشن می‌شد و افراد از روی آن می‌پریدند و در کنار این مراسم اشعاری هم سروده می‌شد. تا زمانی که این جشن به صورت سنتی برگزار می‌شد و آتش این مراسم با هیزم روشن می‌شد، مشکلی رخ نمی‌داد و رسم بود که اغلب در کنار هم جمع می‌شدند.

به لطف ورود نارنجک‌های دست‌ساز، ترقه‌ها و ابزار مهیج متاسفانه این رسم سنتی و دیرینه از حالت اصلی خود خارج شده و سالانه افرادی قربانی برگزاری این مراسم می‌شوند.

دشمنان با توجه به تجمعات و هیجانات موجود در این جشن، سعی دارند تا از این فرصت سواستفاده کنند و سعی دارند از چنین موقعیت‌هایی برای ضربه بهره ببرند، منافقان و ضد انقلاب می‌خواهند از این فرصت برای سردادن شعارهای ساختارشکنانه، خسارت بر اماکن عمومی و یا راه‌بندان استفاده کنند در حالی که این اقدام معاندان نشان‌دهنده حقارت و ناتوانی آنهاست.

منافقان و ضدانقلاب، نفس‌های آخر را می‌‌کشند. در اغتشاشات اوایل پاییز، همه داشته‌های خود را اعم از گروهک‌های تروریستی، ابزار رسانه‌ای، نظامی، اقتصادی به میدان آوردند ولی با هوشیاری ملت ایران این توطئه با شکست همراه شد.

امروز دشمن به حربه‌های کهنه و کم‌اثر و بچه‌گانه دست می‌زند و زمانی که می‌بیند در فراخوان‌های تاریخ گذشته‌شان کسی جمع نمی‌شود، سعی دارند تا از این آب گِل‌آلود ماهی بگیرند.

منافقان امروز نه جانی دارند، نه آبرو و نه نفوذی که بتوانند به اهدافشان برسند لذا ملت آگاه ایران اجازه نمی‌دهند بچه‌هایشان قربانی اهداف مسموم دشمن شود و با مراقبت می‌توانند آنها را از به دام افتادن معاندان، نجات دهند.

با مراقبت از فرزندان خود در شب چهارشنبه‌سوری، اجازه داده نمی‌شود که توطئه‌های آنان جامه عمل بپوشد و به بهانه چهارشنبه‌سوری نمی‌توانند توطئه ایجاد کنند.

انتهای پیام/

  • نویسنده : امیرعلی حیدر امیری، تحلیلگر سیاسی