چهارشنبه آخرسال در لرستان برای عده‌ای تلخ به پایان رسید و به دلیل غفلت و ناآگاهی عده‌ای در چهارشنبه سوری، حوادث تلخی برایشان رقم خود و راهی بیمارستان شدند.

به گزارش سفیرافلاک، چهارشنبه آخر سال با همه دورهمی‌ها و شیرینی‌هایی که برای خانواده‌های ایرانی به دنبال دارد اما به دلیل بی‌توجهی و غفلت عده‌ای به ویژه نوجوانان و جوانان، دردسرهایی برای برخی ایجاد کرد و عده‌ای با صورت و بدن آسیب دیده و سوخته راهی بیمارستان شدند و متاسفانه عده‌ای نیز جان خود را از دست دادند.

در لرستان نیز همانند سایر استان‌ها تعدادی از افراد در چهارشنبه سوری دچار حادثه شدند به طوری که بر اساس آخرین آمار ۹۶ نفر دچار مصدومیت شدند که از این تعداد دو نفر بستری و دو نفر برای مداوای بیشتر به بیمارستان‌های تهران و خرم‌آباد اعزام شدند.

برای اطلاع از آخرین آمار مصدومان چهارشنبه سوری در لرستان با مهدی غیبی رییس اورژانس پیش بیمارستانی لرستان گفتگویی داشتیم که به شرح زیر آمده است؛

غیبی اظهارداشت: از ابتدای شب گذشته تا ساعت ۱۱:۳۰ امروز در مجموع ۹۶ نفر در استان دچار حادثه و مصدومیت شدند.

وی افزود: در شهرستان الیگودرز ۱۸ نفر، دورود ۲۵ نفر، نورآباد ۲ نفر، خرم‌آباد ۱۲، بروجرد ۲۷ نفر، ازنا ۹ نفر و در کوهدشت ۳ نفر مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی لرستان با بیان اینکه ۳۴ نفر از این مصدومان از ناحیه چشم و ۶۵ نفر دچار سوختگی شدند عنوان کرد: برخی از مصدومان نیز هم از ناحیه چشم و هم دچار سوختگی شدند.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۲ نفر در بیمارستان بستری و تحت مراقبت هستند گفت: یکی از مصدومان از شهرستان دورود به بیمارستان فارابی تهران اعزام شد و همچنین یکی از مصدومان الیگودرز که دچار سوختگی شده بود به بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد منتقل شد.

انتهای پیام/