مدیر کل زندان‌های لرستان گفت: در زمینه استفاده از دادرسی الکترونیک استان تلاش‌های خوبی شده است و باید در سال آینده از این ابزار حداکثر استفاده به عمل آید.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی زندان لرستان، عبدالمجید کشوری اظهارداشت: انقلابی‌گری یک الگوی زیست، گفتمان است و طبعاً نمود هم دارد اما انقلابی نمایی سراسر نمود است و سراسر نمایشگری، انقلابی‌گری یعنی بی‌وقفه دنبال اصلاح امور بودن، دنبال افزایش کارآمدی، اعتبار و محبوبیت نظام بودن؛ اما انقلابی نمایی یک پروژه برای باج‌گیری، امتیازی و حفظ موقعیت خود و اطرافیان است.

وی افزود: ‏انقلابی خود را وقف اقدام و عمل و خدمت بر اساس آرمان‌ها و ارزش‌ها می‌کند، اما انقلابی‌نما معرکه‌گیری می‌کند برای جلب توجه برای اینکه همه در خدمت او باشند؛ برای اینکه همه هزینه‌ها برای او باشد.

مدیر کل زندان‌های لرستان عنوان کرد: باید اقدامات ما در مجموعه زندان‌های استان لرستان بر اساس اولویت‌های سازمان و همراه با مستندات باشد.

وی از تلاش‌های اداره قضایی بابت کسب مقام اول کشور در زمینه استفاده از پابند الکترونیک تشکر کرد و گفت: در زمینه پابند الکترونیکی بر محدوده‌های مشخص شده در حکم پابند نظارت شود و پایش اطلاعات دریافتی ضروری است.

کشوری به موافقت رهبر معظم انقلاب با عفو گسترده محکومان و متهمان اشاره و تصریح کرد: این عفو حکیمانه در موقعیت خاصی که کشورمان داشت، نشانه تدبیر، سعه صدر و بصیرت و بینش صحیح مقام معظم رهبری بوده و آمار دقیق و گزارش کامل استفاده از این عفو در حوزه استان مکتوب و به مراجع بالا دستی ارائه شود.

وی اظهارداشت: در زمینه استفاده از دادرسی الکترونیک استان تلاش‌های خوبی داشته است و باید در سال آینده از این ابزار حداکثر استفاده به عمل آید، همچنین ملاقات تصویری و برخط یکی از مطالبات جدی مجموعه مدیریتی استان است و از شاخص های ارزیابی است که باید در سال آتی مورد استفاده همه زندان‌ها قرار گیرد.

مدیر کل زندان‌های استان لرستان افزود: در بحث پابند الکترونیک به قضات استان مشورت داده شود و امکانات و ظرفیت‌های پابند الکترونیک با آنها در میان گذاشته شود و از آنجایی که با آزادی و عفو زندانیان، آمار پابند الکترونیک کاهش یافته، تلاش می‌کنیم تا این آمار افزایش یابد.

وی گفت: اقدامات لازم در زمینه دستورالعمل مولدسازی اموال دولت به ویژه در زندان‌های بروجرد و الیگودرز باید پیگیری جدی شود.

انتهای‌پیام/