بخش داندانپزشکی کودکان و نوجوانان، سالن آزمون و کلاس‌های الکترونیکی هوشمند، دستگاه سونوگرافی گیچگاهی فکی دانشکده دندانپزشکی خرم‌آباد بهره‌برداری شد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، بهرام دلفان اظهارداشت: در راستای جوانی جمعیت و اهمیت رسیدگی به بهداشت دهان و دندان اطفال و نوجوانان، جهت دسترسی والدین به داندانپزشکی تخصصی با تعرفه‌های دولتی در استان بخش دندانپزشکی کودکان و نوجوانان با هشت یونیت دندانپزشکی و بهره‌مندی از چهار متخصص دانپزشکی اطفال با اعتبار یک میلیارد و ۲۰۰ تومان به بهره‌برداری رسید که روزانه ظرفیت پذیرش۲۰ بیمار را دارد.

وی افزود: همچنین دو کلاس هوشمند الکترونیکی با ظرفیت هر کلاس ۵۰ نفر و سالن مطالعه با اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان افتتاح شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان تصریح کرد: دستگاه سونوگرافی گیچگاهی فکی جهت بررسی مشکلات فک و صورت با آماده سازی فضای فیزیکی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید، علاوه بر این نیز سالن آزمون الکترونیکی با تجهیزات به روز و مجهز به ۵۰ سیستم رایانه و با هزینه‌ای بالغ بر سه میلیارد تومان افتتاح گردید.

انتهای‌پیام/