رئیس دانشگاه لرستان گفت: اردوهای راهیان‌نور و پیشرفت اساتید دانشگاه‌های لرستان به مدت ۲ روز در مناطق عملیاتی جنوب کشور برگزار شد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی دانشگاه لرستان، علی نظری اظهارداشت: جمعی از اساتید دانشگاه‌های استان لرستان راهی اردوهای راهیان‌نور و پیشرفت شدند که این اردوها به مدت دو روز در مناطق جنوب برگزار شد.

وی افزود: در اردوی راهیان‌نور، اساتید در منطقه عملیاتی شلمچه حضور یافتند و راویان، رویدادها و عملیات‌های دوران دفاع مقدس را تبیین کردند، همچنین کاروان اساتید دانشگاه‌های استان لرستان، از نمایشگاه و بخش‌های مختلف شلمچه بازدید کردند.

رئیس دانشگاه لرستان با اشاره به اردوی راهیان پیشرفت گفت: در این برنامه، کاروان اساتید از بخش‌های مختلف پالایشگاه بزرگ آبادان بازدید کردند که اردوهای راهیان‌نور و پیشرفت با همکاری دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان لرستان، سازمان بسیج اساتید استان و دانشگاه لرستان برگزار شد.

نظری تقویت فرهنگ ایثار، جهاد، مقاومت و شهادت را از اهداف این اردوها برشمرد و عنوان کرد: آشنایی هرچه بیشتر با دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران از جمله اهداف برگزاری اردوهای راهیان‌نور و پیشرفت است و انعکاس دستاوردهای گوناگون نظام جمهوری اسلامی ایران در بخش‌های مختلف در راستای «جهاد تبیین» است.

انتهای‌پیام/