رئیس پلیس راه لرستان گفت: پلیس راه لرستان به محض شروع طرح نوروزی با حداکثر توان کارکنان و خودرویی در سطح محورها حضور دارند.


به گزارش سفیرافلاک، به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی لرستان سرهنگ محمد زارعی در حاشیه برگزاری رزمایش انتظامی ترافیکی ویژه نوروز ۱۴۰۲ اظهار داشت: با توجه به اینکه استان لرستان شاهراه مواصلاتی چندین استان است و نیز در مجاور با استان خوزستان و اصفهان است، امسال شاهد حجم تردد در سطح محورها هستیم.

وی افزود: پلیس راه استان لرستان به محض شروع طرح نوروزی با حداکثر توان پرسنلی و خودرویی در سطح محورها حضور دارند.

رئیس پلیس راه استان لرستان به رانندگان توصیه کرد: بیشترین وقوع تصادفات در شعاع ۳۰ کیلومتری به استان لرستان رخ می‌دهد بنابراین فاصله طولی را رعایت کنید و از سرعت و سبقت‌های غیرمجاز خودداری و با سرعت مطمئنه حرکت کنید.

وی گفت: کارکنان پلیس راه استان با تمام توان در سطح محورها حضور دارند و چنانچه راننده‌ای مرتکب تخلفی شود بلافاصله اعمال قانون صورت می‌گیرد.

زارعی تصریح کرد: کاهش سرعت در بزرگراها در کمیسیون ایمنی و راه‌های کشور مصوب شد که طی آن مقرر شد سرعت در آزادراه‌ها ۱۰ کیلومتر کاهش پیدا کند، ان‌شاءالله با نصب تابلوهایی که در سطح محورها ایجاد شود حتماً نسبت به رعایت مقررات آن اقدام می‌شود و این مصوبه به محض طرح نوروزی انجام خواهد شد.

انتهای پیام/