نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحقق شعار سال سبب خنثی سازی تحریم می‌شود، گفت: مهارتورم و رشد تولید پیوند ذاتی دارند و لازم و ملزوم هم هستند.

مهرداد ویسکرمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به شعار سال جدید توسط مقام معظم رهبری، اظهارداشت: نظام سلطه به سرکردگی آمریکا و صهیونیست، از بدو انقلاب تاکنون توطئه‌های خود را برای جلوگیری از پیشرفت انقلاب و بعد از ناامید شدن از این مسئله بر انحراف انقلاب از مسیر خود گذاشته است چون در گزینه انحراف انقلاب به واسطه رهبری‌های امامین انقلاب، ناکام ماندند و تلاش خود را برای شکست انقلاب و یا کاهش پیشرفت انقلاب به کار گرفته‌اند.

وی افزود: نمود بارز آن توطئه‌های نظامی مانند جنگ تحمیلی بود که ملت ایران با سربلندی از هشت سال جنگ تحمیلی بیرون آمد و طی این مدت جنگ‌های نیابتی را به کار گرفت ولی در جبهه نظامی هم شکست خوردند.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در بخش فرهنگی نیز تلاش کردند تا صدور فرهنگی انقلاب را به جهان متوقف کنند و این انقلاب را در نطفه خفه کنند که جبهه مقاومت به بزرگی امتداد همه کشوهای دنیا نشان داد که انقلاب در جبهه فرهنگی موفق بوده و دشمن علیرغم ضربه‌هایی که زده اما در مجموع شکست خورده است.

ویسکرمی بیان کرد: آخرین حربه دشمن، حربه اقتصادی است که تلاش کردند تا با فشار ناجوانمردانه اقتصادی که حتی از تحریم دارو هم دریغ نکردند، سعی داشتند ضربه بزنند ولی قطعا در این جبهه هم سربلند بیرون خواهیم آمد.

وی با بیان اینکه رهبری در این راستا چند سال است بر روی اقتصاد متمرکز شده است، گفت: سال‌های متمادی است که شعارهای سال را مقام معظم رهبری براساس اقتصادی عنوان می‌کنند که امسال مهارتورم و رشد تولید را تعیین نمودند و این دو با هم پیوند ذاتی و لازم و ملزوم هم هستند.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تا تولید رشد نکند، تورم مهار نمی‌شود و از طرف دیگر مهار تورم، رشد تولید را به دنبال دارد و همزمان باید بر روی هر دو کار شود که رشد تولید سبب کاهش تورم و فشار خواهد شد و هرچه تولید بیشتر شود، ارزش افزوده در بخش اقتصادی افزایش می‌یابد.

ویسکرمی با تاکید بر اینکه تکلیف اولیه همه ما دفاع از تولید کشور است، تصریح کرد: در کنار تولید و به پشتوانه تولید، هم وظیفه مردمی و هم مسئولان کشور است که از تولید حمایت کنند البته رهبری بر بخش خصوصی هم تاکید کردند و در این جنگ اقتصادی باید در کنار تولیدکنندگان باشیم و باید به بخش تولیدکننده کمک کرد.

وی اظهارداشت: باید هرچه سریع‌تر شاهد آرایش جنگی مسئولان در جنگ اقتصادی باشیم و نتیجه آن مهار تورم و افزایش تولید است و در نهایت سبب خنثی سازی تحریم می‌شود اما راهی جز قوی شدن نداریم و تنها راهی که می‌شود بر دشمن غلبه کرد قوی شدن در اقتصاد است که تحریم‌ها خنثی و زمانی که دشمن متوجه قوی شدن ما باشد دست از تهدید برمی‌دارد.

انتهای پیام/