شهید«جمشید سلیمانی» در وصیتنامه خود نوشته است: پاسدار بازوی راست ولايت‌فقيه و گل خوشبوی جبهه‌ها و روحيه بخش و قوت قلب بسيجي‌های عاشق و دشمن شماره يک و سازش‌ناپذير استكبار جهانی و اياديش مي‌باشد.

به گزارش سفیرافلاک، شهید جمشید سلیمانی هجدهم بهمن ۱۳۳۴، در روستای جلگه خلج از توابع شهرستان پلدختر به دنیا آمد. پدرش علی، کشاورز بود و مادرش صفیه نام داشت. از سوی بسیج در جبهه حضور یافت. پنجم مهر ۱۳۶۵، با سمت نیروی اطلاعات و عملیات در نوسود توسط نیروهای عراقی بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید. مزار او در زادگاهش واقع است. برادرش حمید نیز به شهادت رسیده است.

وصیتنامه شهید جمشید سلیمانی

پاسدار مجاهدیست فی‌سبیل‌الله مخلص و بی ریا که از شهرت بادکنکی کوچه و بازار دوری گزیده و با جهاد فی‌سبیل‌الله خود به پیروی از امامش و ولایتش در جبهه‌های حق علیه باطل باعث عظمت اسلام و مسلمین گردیده و به شهرت الهی و عرفانی در جبهه‌ها پناه برده. خواه این شهرت در نظر مردم کوچه و بازار گمنامی تلقی شود و خواه هر طور دیگری در نظر دنیاپرستان تفسیر و تعبیر گردد.

پاسدار مستضعفی است گمنام در پشت جبهه و پُرآوازه‌ای است مشهور در جبهه که با جهاد فی‌سبیل‌الله خود، دشمن را به اعتراف وادار کرده که ترس استکبار و عظمت اسلام مدیون او رهبرش می‌باشد.

پاسدار مهاجری است فی‌سبیل‌الله که از خانه، کاشانه، زندگی مجلل، ویلا، دکه، پاساژ که تزئینات شیطانی هستند دوری گزیده و موقع آمدن به جبهه، زن و بچه و پدر و مادر و برادر خود را به امان خدا گذاشته تا خدا را راضی و استکبار و دشمنان اسلام را ذلیل کند.

پاسدار بازوی راست ولایت‌فقیه و گل خوشبوی جبهه‌ها و روحیه بخش و قوت قلب بسیجی‌های عاشق و دشمن شماره یک و سازش ناپذیر استکبار جهانی و ایادیش می‌باشد.

پاسدار جانشین واقعی خدا در روی زمین و ضد دشمن خدا در روی زمین و دوست و برادر واقعی دوستان خدا در روی زمین می‌باشد.

پاسدار حراج کننده جسم و جان خود به معبودش بوده و در این راه با کوله‌بار خون و شهادت و با رویی گشاده و خندان به میهمانی خداوند خود می‌رود تا دشمنان خدا را غمگین و افسرده کند. پاسدار مجاهدی است فی‌سبیل‌الله که به‌خاطر خدا جسم و جانش را آماج گرد و خاک جبهه‌ها کرده است و با اصابت ترکش و یا تیر کفار به ملکوت اعلی شتافته و خود می‌رود و مشتاقانه می‌رود تا مکتبش، امامش و ولایتش از بین نرود.

پاسدار مجاهدیست فی‌سبیل‌الله که عاشق واقعی خدا، مونس واقعی سنگر متحمل واقعی گرد و خاک جبهه دشمن واقعی استکبار و جوجه استکبارها (صدام) خونش و درخشش خونش شرمنده ساز خورشید و مقاومتش سیاه کننده روی و رخسار پلید منافقین و گروهک‌های بی در و پیکر و اخلاصش رسوا کننده ریاکاران، تواضعش رسوا کننده متظاهرین، قناعتش رسوا کننده سرمایه‌داران و بدخواهان، صبرش رسواکننده عصیانگران و آشوبگران، ایمانش رسواکننده دروغگویان، سادگی‌اش رسواکننده مادی پرستان، نگاهش رسواکننده بی‌حرمتان، ثابت قدمی‌اش رسواکننده بی‌ثباتی‌ها، عرفانی زیستنش رسواکننده شیطان زیست‌ها، فرزند مظلوم با لباس‌های مندرس و وصله‌اش خورده‌اش رسواکننده و بنده آورنده زبان هرزه گویان و ضدانقلابیون و مادر پیر و گرسنه‌اش رسواکننده پرخوران و عیاشان و بالاخره پدر ناتوانش رسواکننده ویلانشینان می‌باشد.

انتهای پیام/