فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اجرای طرح ویژه برقراری نظم و امنیت روز13 فروردین گفت: همزمان با روز طبیعت پلیس سراسر استان با تمام توان آماده و در حال خدمت‌رسانی به شهروندان و مسافران نوروزی است.

به گزارش سفیرافلاک، به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی لرستان سردار یحیی الهی با تاکید بر آمادگی پلیس سراسر استان در حوزه‌های خدمات انتظامی و اجرای طرح‌های ترافیکی اظهارداشت: در روز ۱۳ فروردین که عامه شهروندان و مسافران نورزوی در دل طبیعت به سر می‌برند کار و وظایف پلیس نیز دوچندان می‌شود.

وی افزود: در این راستا طرح ویژه برقراری نظم و امنیت روز طبیعت طی روزهای گذشته با پیش‌بینی‌های لازم در حوزه‌های عبور و مرور و مکان‌های اسکان مسافران نوروزی برنامه‌ریزی و در سراسر استان اجرا می‌شود.

فرمانده انتظامی استان لرستان عنوان کرد: در این طرح تیم‌های انتظامی و راهور در تمامی محورهای پرتردد و همچنین مکان‌های اسکان شهروندان و مسافران نوروزی حضور دارند و علاوه بر اجرای ماموریت‌های انتظامی، به شکل ویژه بر عبور و مرور وسایل نقلیه و کنترل ترافیک نظارت می‌کنند.

وی با اشاره به آمادگی کامل مرکز رسیدگی به فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از شهروندان عزیز خواست ضمن رعایت قانون و همکاری به پلیس هرگونه م وارد مشکوک را طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/