مدیرکل زندان‌های استان لرستان به اشتغال بیش از ۶۳ درصد از زندانیان اشاره کرد و گفت: 1630 زندانی بدهکار مالی از زندان‌های لرستان آزاد شدند.

به گزارش سفیرافلاک، عبدالمجید کشوری امروز در جمع کارکنان و مددجویان زندان مرکزی خرم‌آباد در رابطه با اقدامات انجام شده در زندان‌های لرستان اظهارداشت: ما در مجموعه زندان‌های لرستان، تلاش می‌کنیم تا دغدغه‌های اصلی زندانیان که حمایت‌های مادی و معنوی از خانواده‌های آن‌ها و مسائل اقتصادی و اشتغال زندانیان است را تا حد امکان رفع کنیم.

وی به اشتغال بیش از ۶۳ درصد از زندانیان اشاره کرد و افزود: این زندانیان در رشته‌های مختلف و در داخل و بیرون از زندان‌ها مشغول به کاراند و دستمزد دریافت می‌کنند.

مدیرکل زندان‌های استان لرستان با بیان اینکه از سال ۹۸ تاکنون  هزار و ۶۳۰ زندانی بدهکار مالی با کمک خیران، ستاد دیه و سایر ارفاقات قضایی از زندان آزاد شده‌اند عنوان کرد: همچنین هفت هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های زندانیان توزیع شده است.

وی رابطه حاکم در زندان‌های استان لرستان را یک رابطه دوستانه مددکار و مددجو دانست و گفت: این رابطه مملو از احترام به شخصیت و خانواده زندانیان است و ما در مناسبت‌های مختلف از جمله ایام نوروز، محرم، شب‌های قدر و… در کنار مددجویان بوده‌ایم که مجموعه این عوامل سبب شده تا رضایت جامعه هدف حاصل شود.

کشوری به حضور مددجویان در برنامه‌ها و مشارکت‌های اجتماعی اشاره کرد و گفت: این موضوع می‌تواند یک الگوی موفق مدیریتی محسوب شود.

وی خاطرنشان کرد: امسال که از سوی مقام معظم رهبری سال «رشد تولید و مهار تورم» نامگذاری شده است می‌طلبد دولت مردمی و انقلابی تلاش مضاعفی به منظور حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم داشته باشد.

انتهای پیام/