رئیس اورژانس پیش بیمارستانی لرستان آمار تصادفات شهری لرستان را ۶۱۵ مورد و تصادفات جاده‌ای را ۵۴۹ مورد برشمرد و گفت: ایام نوروز در مجموع ۳ هزار و ۹۳۴ بیمار توسط اورژانس به بیمارستان انتقال یافت.

مهدی غیبی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک در رابطه با اقدامات اورژانس لرستان در طرح سلامت نوروزی اظهارداشت: طرح سلامت نوروزی ۱۴۰۲ از ۲۵ اسفند ماه ۱۴۰۱ تا ۱۵ فروردین ماه امسال انجام گرفت.

وی مجموع تماس‌های دریافتی اورژانس لرستان را در مدت زمان مذکور ۲۷ هزار و ۷۲۹ مورد برشمرد و افزود: در مجموع ۳ هزار و ۹۳۴ بیمار توسط اورژانس به بیمارستان انتقال یافت.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی لرستان عنوان کرد: در بازه زمانی ۲۵ اسفند ماه تا ۱۵ فروردین ماه چهار هزار و ۷۳۳ ماموریت شهری، دو هزار و ۳۶۸ ماموریت جاده‌ای و ۱۸ ماموریت هوایی توسط عوامل اورژانس انجام گرفت.

وی آمار تصادفات شهری لرستان را ۶۱۵ مورد و تصادفات جاده‌ای را ۵۴۹ مورد برشمرد و گفت: حوادث غیرتصادفی شهری چهار هزار و ۱۱۸ مورد و جاده‌ای نیز هزار و ۸۱۹ مورد بوده است.

غیبی با بیان اینکه در مدت زمان مذکور ۵۲ نفر بر اثر گاز مونوکسیدکربن مسموم شدند تصریح کرد: همچین در این مدت ۱۲ احیا موفق توسط عوامل اورژانس انجام گرفت.

انتهای پیام/