فرمانده گروه 24 بعثت نیروی زمینی سپاه بروجرد گفت: مدافعان حرم مانند رزمندگان دفاع مقدس برای دفاع از اسلام و دین در برابر دشمن ایستادند.

به گزارش سفیرافلاک، سردار حجت‌اله صالح نژاد در مراسم گرامیداشت سالروز شهادت شهید ماشاالله شمسه، اظهارداشت: شهدای مدافع حرم مانند شهدای دوران دفاع مقدس با هدف دفاع از دین و اسلام به میدان نبرد با دشمن رفتند و تعدادی از مدافعان به درجه شهادت رسیدند.

وی افزود: شهید شمسه از دوران دفاع مقدس، تجربیات بسیار زیادی داشت لذا در همان زمان به میدان نبرد با دشمن شتافت و با شجاعت در برابر داعش ایستاد و در فروردین سال ۹۵ به شهادت رسید.

در ادامه حجت الاسلام سید علی حسینی با اشاره به ولادت امام حسن(ع) اظهارداشت: امام حسن(ع) یک شخصیت بی‌نظیر در شجاعت و بخشش بود که باید شخصیت ایشان تبیین شود.

وی با بیان اینکه ماه رمضان فرصتی برای بهره گرفتن از معنویات است، افزود: سراسر این ماه برکت و رحمت است و انسان می‌تواند از هر لحظه این ماه بهره ببرد.

امام جمعه بروجرد با اشاره به اجر و پاداش شهدا در نزد خداوند گفت: مجاهدان در راه خدا روز قیامت با صورتی درخشان محشور می‌شوند چرا که این بزرگواران جان خود را در دفاع از ارزش‌ها و اسلام تقدیم کردند.

انتهای پیام/