شهید حیدر شاهوردی در وصیتنامه خود نوشته است: هميشه پشتيبان امام باشيد و از روحانيت مبارز پشتيبانی كنيد، چرا كه شهادت نصيب همه كس نمی‌شود، شهادت مخصوص بندگان خوب خداوند است.

به گزارش سفیرافلاک، شهید حیدر شاهوردی در وصیتنامه خود نوشته است: هرگز مگوئید آنانکه در راه خدا کشته شده‌اند مرده‌اند، بلکه زنده‌اند و نزد خدای خود روزی می‌خورند. (قرآن کریم)

با سلام و درود خدمت آقا امام زمان و نائب برحقش امام خمینی و سلام بر تو پدر عزیزم و سلام بر تو مادر مهربانم و سلام بر شما برادران و خواهرانم.

پس از سلام، سلامتی شما را از درگاه خداوند بزرگ خواستارم. پدر و مادر عزیز! مردن راهی است حق و آدم آخرش باید بمیرد، ولی چه سعادتی بهتر از اینکه آدم در راه خدا کشته شود.

چنانچه خداوند شهادت را نصیبم کرد خدا را شکر کنید و برای من ناراحت نباشید و در مقابل دشمنان اسلام محکم و استوار باشید و هیچ سستی بخود راه ندهید.

همیشه پشتیبان امام باشید و از روحانیت مبارز پشتیبانی کنید، چرا که شهادت نصیب همه کس نمی‌شود، شهادت مخصوص بندگان خوب خداوند است. اگر از من ناراحتی دیده‌اید، از شما طلب آمرزش می‌کنم.

امیدوارم که در پیش خداوند بزرگ رستگار شوید امام را همیشه دعا کنید و نمازجمعه را فراموش نکنید، چرا که دشمنان اسلام از نمازجمعه می‌ترسند. کمک به جبهه از یاد نرود.

در پایان سلامتی امام و پیروزی رزمندگان اسلام و نابودی کفار و منافقین را و سلامتی شما را از درگاه خداوند کریم خواستارم. والسلام

انتهای پیام/