مهاجمان فوتبال ایران در اروپا هفته بسیار خوبی را پشت سر گذاشتند و با گلزنی خود به امتیازگیری تیم‌هایشان کمک کردند.

به گزارش سفیرافلاک، مسابقات فوتبال در کشورهای مختلف قاره اروپا در شرایطی برگزار شد که مهاجمان لژیونر ایران هفته بسیار خوبی را پشت سر گذاشتند و با گلزنی‌، آمادگی خود را به رخ کشیدند.

طلسم صیادمنش شکست

اللهیار صیادمنش مهاجم ۲۱ ساله ایران و تیم هال سیتی بعد از پشت سر گذاشتن دو مصدومیت سنگین و بازگشت به ترکیب سیتی سرانجام موفق شد برای این تیم گلزنی کند. هال سیتی روز جمعه در هفته چهلم رقابت‌های چمپیونشیپ انگلیس به مصاف ساندرلند رفت که این مسابقه با نتیجه تساوی ۴ – ۴ تمام شد.

اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی برای چهارمین مسابقه متوالی در ترکیب اصلی تیم هال سیتی به میدان رفت و ۸۶ دقیقه در زمین بود. این بازیکن جوان در دقیقه ۲۵ موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

گلزنی طارمی در دیدار حیثیتی

حساس‌ترین دیدار هفته بیست و هفتم لیگ فوتبال پرتغال روز جمعه بین دو تیم بنفیکا و پورتو برگزار شد و در نهایت پورتو با حضور مهدی طارمی مهاجم ایرانی خود با نتیجه ۲ بر ۱ به پیروزی رسید.

طارمی در ترکیب پورتو به میدان رفت و ۸۸ دقیقه در زمین بود. این مهاجم در دقیقه ۵۴ گل دوم پورتو را به ثمر رساند. گل طارمی حاصل یک ضربه از پشت محوطه جریمه بود. این ضربه هرچند شدت زیادی نداشت اما با زاویه‌ای مناسب و دور از دست دروازه بان بنفیکا به تور دروازه رسید.

سردار خیال بایر را راحت کرد

در یکی از دیدارهای هفته بیست و هفتم بوندس لیگا روز شنبه تیم بایر لورکوزن میزبان اینتراخت فرانکفورت بود و با نتیجه ۳ بر ۱ پیروز شد.

سردار آزمون در بازی امروز در ترکیب اصلی بایر نبود و از دقیقه ۷۰ به زمین آمد. آزمون که در هفته‌های گذشته یکی از ستاره‌های بایر بود، امروز هم در شرایطی که تیمش با نتیجه ۲ بر ۱ پیش بود، در دقیقه ۵ +۹۰ گل سوم تیمش را به ثمر رساند. این گل روی اشتباه مدافع اینتراخت و گرفتن توپ توسط آزمون رقم خورد و مهاجم ایران با پشت سر گذاشتن دروازه بان حریف گلزنی کرد.

۲ پاس گل از جهانبخش!

علیرضا جهانبخش وینگر ایرانی تیم فاینورد هم هفته عجیبی را پشت سر گذاشت. فاینورد در مرحله نیمه نهایی جام حذفی هلند به مصاف آژاکس رفت و در نهایت این بازی ۲ بر ۱ به سود آژاکس تمام شد. جهانبخش که از ابتدا در ترکیب فاینورد بود، ابتدا به اشتباه پاس گل نخست تیم آژاکس را داد اما در همان نیمه نخست با ارسال یک پاس گل برای هم تیمی خود، زمینه ساز به ثمر رسیدن گل تساوی شد؛ هرچند که آژاکس در نیمه دوم بازهم گلزنی کرد و فاینورد حذف شد.

انتهای‌پیام/

  • منبع خبر : مهر