چهار ملی پوش ایران با پیروزی برابر حریفانش به مرحله نیمه نهایی سی و سومین دوره رقابتهای قهرمانی آسیا صعود کردند. رقابتهای پنج وزن دوم این مسابقات دوشنبه برگزار خواهد شد.

به گزارش سفیرافلاک، سی و سومین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا طی روزهای یکشنبه و دوشنبه (۲۰ و ۲۱) فروردین به میزبانی شهر آستانه قزاقستان برگزار خواهد شد. مسابقات پنج وزن نخست این رقابتها از صبح امروز یکشنبه آغاز شد.

کاویانی نژاد به نیمه نهایی رسید

در وزن ۷۷ کیلوگرم امین کاویانی نژاد در دور نخست با نتیجه ۳ بر ۱ ساجان از هند را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۱ بر ۱ ریو لیو از چین را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با دمیو ژاداریف از قزاقستان کشتی می‌گیرد.

دو پیروزی برای تیم ملی فرنگی ایران/ علیزاده به نیمه نهایی رسید
امین کاویانی نژاد

صعود علیزاده به نیمه نهایی

در وزن ۸۷ کیلوگرم ناصر علیزاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۱ بر ۱ ماساتو سومی از ژاپن را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف برنده کشتی‌گیران هند و تاجیکستان می‌رود.

دو پیروزی برای تیم ملی فرنگی ایران/ علیزاده به نیمه نهایی رسید
ناصر علیزاده

پیروزی دادمرز برابر نماینده ژاپن

در وزن ۵۵ کیلوگرم پویا دادمرز پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۸ بر صفر تایگاه اونیشی از ژاپن را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف اختیار بوتیروف از ازبکستان می‌رود.

پویا دادمرز

صعود میرزازاده به نیمه نهایی

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم امین میرزازده پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۹ بر صفر رومن کیم از قرقیزستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف تموربک نسیم اف از ازبکستان می‌رود.

امین میرزازاده

انتهای‌پیام/

  • منبع خبر : مهر