مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان با اشاره به اینکه روشنایی معابر روستایی، گامی بلند در راستای توسعه روستاهاست، اظهارداشت: روشنایی معابر ۶ روستای شهرستان الیگودرز توسعه و اصلاح شد.

به گزارش سفیر افلاک به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق لرستان، مهران امیری با اشاره به اینکه روشنایی معابر روستایی، گامی بلند در راستای توسعه روستاهاست، اظهارداشت: در این زمینه ۶ روستای شهرستان الیگودرز  از جمله روستای قره خان، روستای گایکات، روستای فهره، روستای باقرآباد، روستای خورهه و روستای خمه علیا روشنایی معابر آن توسعه و اصلاح شد.

وی با اشاره به اینکه برق‌رسانی به روستا‌ها می‌تواند به‌عنوان یکی از زیرساخت‌های مهم، سهم بزرگی در رشد بخش‌های مختلف از جمله کشاورزی و صنعت ایفا کند، بیان کرد: در راستای ارائه خدمات بهتر به مشترکین روستایی، از ابتدای سال‌جاری طرح اصلاح و توسعه روشنایی معابر روستایی در شهرستان الیگودرز شروع شده و خوشبختانه در کمترین زمان ممکن این کار در روستاهای مذکور صورت گرفته است.

در ادامه سرلک مدیر توزیع برق شهرستان الیگودرز در این راستا افزود: به منظور توسعه و بهبود روشنایی معابر و نقش آن در تامین امنیت و رضایتمندی اهالی روستاها، از ابتدای نوروز سال‌جاری تاکنون اقداماتی خوبی در روستاهای بخش بربرود شرقی و بخش مرکزی انجام شده است.

وی عنوان کرد: توسعه و اصلاح روشنایی ۱۸ دستگاه در معابر روستای قره‌خان، تعداد ۳۰ دستگاه در روستای گایکان، تعداد ۴۵ دستگاه در روستای فهره، تعداد ۹ دستگاه در روستای باقرآباد، تعداد ۱۵ دستگاه در روستای خورهه و تعمیرات تعداد ۱۷  دستگاه در روستای خمه علیا  انجام شده است.

انتهای‌پیام/