فرماندار بروجرد گفت: روز قدس، نمایش اتحاد مسلمانان بوده و حضور پرشور در این مراسم نشان دهنده حمایت از ملت مظلوم فلسطین است.

به گزارش سفیرافلاک، مسلم مرادی در جلسه برنامه‌‌یزی راهپیمایی روز قدس که در دفتر امام جمعه برگزار شد، اظهارداشت: روز قدس روزی است که ملت‌های مسلمان، اتحاد و انسجام خود را به دنیا نشان می‌دهند و این روز سبب می‌شود تا جبهه حق در مقابل جبهه باطل، قدرتمندتر بایستد.

وی افزود: با تدبیر حکیمانه امام(ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس نامگذاری شد و همین سبب شده تا آزادی‌خواهان و مسلمانان دنیا، آرمان مشترکی را دنبال کنند و مردم در این روز با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین نشان می‌دهند.

فرماندار بروجرد تصریح کرد: روز قدس، محور اتحاد مسلمانان است و با توجه به اتفاقات اخیر، امسال در این روز مسلمانان بار دیگر اتحاد خود را به جهان نشان می‌دهند و خشم و انزاجار خود را علیه رژیم کودک‌کش اسرائیل، فریاد می‌زنند.

مرادی با تاکید بر حضور پرشور در راهیپمایی روز قدس، گفت: در همین راستا مراسم راهپیمایی روز قدس در بروجرد روز جمعه از ساعت ۱۰ و نیم و از میدان شهید بهشتی به سمت مصلی نماز جمعه برگزار می‌شود.

انتهای‌پیام/