معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان گفت: اجرای برنامه‌های فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز با برنامه‌ریزی مدون‌تر و جدیت بیشتر در سال جدید در دستور کار قرار دارد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، مجید منعمی در اولین جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان در سال‌جاری، اظهارداشت: یکی از معضلاتی که استان ما در بحث قاچاق کالا و ارز با آن مواجه بوده قرارگیری در مسیر تردد چند استان مرزی است.

وی افزود: در این خصوص لازم است جلساتی را با مسئولین این استان‌ها به منظور کنترل هر چه بهتر قاچاق در سال‌جاری برگزار کنیم و موضوع مبارزه با قاچاق کالا و ارز گره مهمی با موضوع شعار سال به ویژه در مورد رشد تولید دارد.

منعمی بیان کرد: مبارزه جدی با قاچاق کالا در حمایت از تولید داخلی و رشد آن می‌تواند بسیار مثمر ثمر باشد و دستگاه‌های اجرایی عضو کمیسیون گزارش‌هایی از اقدامات انجام شده در قیاس با سال‌های گذشته ارائه دادند که به نظر می‌رسد نسبتا بهتر عمل شده است.

معاون استاندار لرستان تاکید کرد: درصدد هستیم که در سال جدید با برگزاری مدون‌تر جلسات هم در کمیسیون و هم کارگروه‌ها نتایج بهتر و موثرتری را در برنامه مبارزه با قاچاق کالا و ارز رقم بزنیم.

انتهای پیام/