نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: روز جهانی قدس، روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلام، رستاخیز استکبارستیزی مسلمانان و روز وحدت انسان‌های آزاده و عدالت‌خواه و روز ستیز بی‌امان با ظلم و بیداد است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در پیامی اظهارداشت: روز جهانی قدس روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلام، رستاخیز استکبارستیزی مسلمانان و روز وحدت انسان‌های آزاده و عدالت‌خواه و روز ستیز بی‌امان با ظلم و بیداد است.

وی افزود: روز قدس این یادگار امام راحل عظیم‌الشان، امروز به یک باور عمیق و به شاخص و شعار نظام اسلامی ما تبدیل گشته، ابتکاری که آرمان‌های دینی، انسانی، سیاسی و تاریخی امت اسلام را با قداست «شهرالله» پیوند داد و زمینه‌ساز بازیابی هویت اسلامی شد و حرکت و قیام آزادگان جهان در حمایت از قدس به‌عنوان قبله اول مسلمانان و نیز مردم مظلوم فلسطین در این مقطع کنونی با استمرار همان صلابت و تدبیر امام راحل از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی «مدظله‌العالی» از مرز جغرافیا، سیاست و ملیت فراتر رفته، و آن را به سرمنشأ جریانی جهانی بدل کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان تصریح کرد: امروز در سایه بیدارگری‌های ایران اسلامی، دنیا دریافته است که ملت فلسطین اگرچه هنوز مظلوم است اما تنها نیست و دریافته که اسرائیل رژیم کودک‌کش، دشمن بشر و دولت ترور است، دولتی که در بزرگداشت جنایت‌هایش فریاد شادی سر می‌دهد، و به آن افتخار می‌کند، رژیمی جعلی که افزون‌خواهی‌اش، نه‌تنها برای جهان اسلام، بلکه برای تمام بشر خطرساز است.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: از مردم روزه‌دار و شهید پرور استان لرستان درخواست می‌کنم، در لبیک به ندای امامین انقلاب همراه با امت اسلامی و ملت شریف ایران، با گام‌هایی استوار و مشت‌های گره کرده، در راهپیمایی روز قدس حضور پیدا کنند و برائت و تنفر خود را از کانون قتل و فساد در روی زمین اعلام نمایند.

وی بیان کرد: حضور پرشور آحاد مردم، اقشار مختلف، خصوصا جوانان انقلابی و حزب الهی، خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران و یادگاران هشت سال دفاع‌مقدس در راهپیمایی روز قدس، نویددهنده متلاشی شدن پیکره نحس رژیم غاصب صهیونیست و آزادی قدس عزیز و پیروزی جبهه مقاومت و مردم مظلوم فلسطین و رسیدن به صلح جهانی خواهد بود.

انتهای‌پیام/