استاندار لرستان گفت: روز قدس امسال می‌تواند حکم تیر خلاصی بر پیکر متعفن و بی‌رمق صهیونیست باشد.

به گزارش سفیرافلاک فرهاد زیویار در پیامی اظهارداشت: روز جهانی قدس یادگار بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، نماد استکبارستیزی و دفاع از مظلوم در برابر ظالم است، تکلیفی که بر دوش هر مسلمان است.

وی افزود: از روزی که امام خمینی(ره) جمعه آخر ماه مبارک رمضان را تا ابد، به‌نام «قدس شریف» نامگذاری فرمودند، هر «روز قدس» که فرا رسیده همبستگی و اتحاد مسلمین جهان بیشتر و یک قدم به نابودی رژیم منحوس اشغالگر و آزادی قدس شریف نزدیکتر می‌شویم. همانگونه که حضرت امام(ره)، معتقد بود که: «محرم و صفر اسلام را زنده نگه داشته است».

استاندار لرستان تصریح کرد: بدون شک همه اندیشمندان و سیاستمداران بین‌المللی، معترف هستند که آرمان آزادی قدس شریف را امام خمینی زنده نگه داشت و با اعلام روز قدس، اسرائیل این غده بدخیم و متعفن سرطانی را با معادله محو و اضمحلال تدریجی روبرو کردند.

زیویار بیان کرد: روز قدس امسال همزمان است با اوج تنش و دودستگی و اعتراضات در درون سرزمین‌های اشغالی، این رژیم منحوس، تا بدان پایه جنایتکار است که حتی در حق ساکنین غاصب خود نیز ظلم روا می‌دارد و با طبقه‌بندی ساکنینش به شهروندان درجه یک و دو و سه، این غاصبین را که از کشورهای مختلف کوچ کرده و سرزمین فلسطین را اشغال کرده‌اند به اعتراضی خانمان برانداز کشانده است، روز قدس امسال می‌تواند حکم تیر خلاصی بر پیکر متعفن و بی‌رمق صهیونیست باشد بعون‌الله.

وی خاطرنشان کرد: این رژیم منحوس قطعا در آستانه محو قرار داشته و به قول رهبر معظم انقلاب برای رفتن عجله هم دارد. در روز قدس بار دیگر ما با هم و همراه با مسلمانان در جای جای عالم، فریاد هیهات من الذله و مرگ بر اسرائیل سر می‌دهیم که این مصداق فرموده خداوند در قرآن کریم است که می‌فرمایند: اگر گروهی مظلومانه مورد ستم قرار بگیرند، باید باقی مسلمانان برای نجات آنان بکوشند‌.

انتهای‌پیام/