رئیس دانشگاه لرستان با بیان اینکه روز قدس، روز فریاد علیه رژیم کودک‌کش صهیونیستی است، گفت: رقم‌خوردن پیروزی‌های مقاومت، یکی پس از دیگری نشان‌ دهنده پیروزی نهایی است.

علی نظری در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: مسئله فلسطین همچنان مسئله اول جهان اسلام و اساسا مسئله اول انسانیت است و هر کسی فطرت پاک انسانی داشته باشد، نسبت به اشغالگری غاصب در این سرزمین، حساس است.

وی با اشاره به اینکه آخرین جمعه ماه رمضان روز قدس نامگذاری شده است، افزود: شب‌های قدر این ماه به ما آموخت که ظلم پایدار نمی‌ماند، همانگونه که ستمگر پایدار نمی‌ماند و این فرمایش قرآن است که روزگاری فرعون خواست در زمین برتری جوید و پسران متولد شده را از بین می‌برد ولی فرعون باقی نماند و نتیجه این شد که موسی و تفکر موسایی پیروز شد.

رئیس دانشگاه لرستان تصریح کرد: در دنیای معاصر امروز رژیم کوک‌کش صهیونیستی به دلیل اینکه کودک‌کش است و مردان و زنان فراوانی را از سرزمین خود آواره کرده و به شهادت می‌رساند و همچنین عده‌ای را ناجوانمردانه شکنجه می‌دهد، چون ستمگر و ظالم هستند از بین خواهند رفت.

نطری عنوان کرد: امام(ره) براساس آموزه‌های قرآن و رهبری هم فرمودند که قدس آزاد خواهد شد و فلسطین پیروز می‌شود و سرنوشت رژیم صهیونیستی، نابودی است.

وی با تاکید بر حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، گفت: همه ما به عنوان مسلمان و انسان دغدغه‌مند کمک می‌کنیم تا با حضور در صحنه راهپیمایی، فریادهایمان را بر سر ظالمان، کودک‌کشان و کسانی که چپاول می‌کنند و منابع دیگران را برای اینکه خود زنده بمانند، از بین می‌برند، فریاد می‌زنیم.

رئیس دانشگاه لرستان بیان کرد: در دنیای امروز عده‌ای سعی دادند تا دیگران را ضعیف نشان دهند ولی ملت مسلمان در روز قدس با اتحاد و انسجام و با قدم‌هایی محکم و مصمم با پرچم ایران اسلامی به صحنه می‌آیند تا به همه چپاولگران هشدار دهند که وعده‌های الهی برای تحقق نزدیک است و پیروزی‌های مقاومت، یکی پس از دیگری نشان از پیروزی جبهه مقاومت دارد.

انتهای‌پیام/