نماینده مقام معظم رهبری در کشور بوسنی و هرزگوین با ببان اینکه روز قدس، روز دفاع از آزادی، عدالت و انسانیت است، گفت: قانون خلقت به ما حکم می‌کند که از مظلوم دفاع کنیم و در هر کجای عالم هستیم یاریگر مظلومان عالم باشیم.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام والمسلمین اکبر عیدی بیرانوند ظهر امروز در جمع مردم خرم‌آباد با اشاره به روز قدس، اظهارداشت: امام(ره) برای دفاع از کیان اسلام، آخرین جمعه ماه مضان را روز قدس نامید و این روز، روز دفاع از آزادی، عدالت و انسانیت است.

وی افزود: هم به حکم دین و هم به حکم انسانی وظیفه داریم در راهپیمایی روز قدس شرکت کنیم و قانون خلقت به ما حکم می‌کند که از مظلوم دفاع کنیم و در هر کجای عالم هستیم یاریگر مظلومان عالم باشیم.

نماینده مقام معظم رهبری در کشور بوسنی و هرزگوین تصریح کرد: قرآن می‌فرمایند دشمنان شدیدترین دشمنی را با مومنان دارند و دلیل دشمنی آن‌ها مومنی انسان‌هاست، پس هر جا ظلمی باشد چون ما مسلمان هستیم باید در مقابل زورگویی بایستیم و مبارزه کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین عیدی بیرانوند گفت: پیامبر(ص) فرمود اگر کسی از مظلومان و مسلمانان عالم فریاد زد و درخواست کمک داشت، مسلمانان باید به کمک بشتابند چراکه این اقدام، حکم اسلام و انسانیت است، همچنین مبارزه با ظلم، حکم خداست برای مسلمانان و اگر ما یاری نکنیم نظام خلقت ما را پایمال و ظالمی بلند می‌شود.

انتهای‌پیام/