نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی یک پادگان تمام عیار تروریستی علیه ملت مظلوم فلسطین و دیگر ملت‌های مظلوم عالم است.

به گزارش سفیرافلاک، عباس گودرزی صبح امروز با اشاره به راهپیمایی روز جهانی قدس در جمع خبرنگاران، اظهارداشت: اسرائیل یک کشور یا یک نظام سیاسی نیست، بلکه یک پادگان تمام عیار تروریستی علیه ملت مظلوم فلسطین و دیگر ملت‌های مظلوم عالم است.

وی افزود: بیش از ۷۰ سال است که رژیم صهیونیستی به یک بلا تبدیل شده و مبارزه با این رژیم در واقع مبارزه با یک کشور نیست بلکه مبارزه با ظلم و تروریست است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این مبارزه یک مبارزه همگانی است و همه باید در این عرصه حضور داشته باشند، آن‌ها می‌دانند توان مقابله با ایران را ندارند و می‌دانند ایران دارای نقاط قوت زیادی است.

گودرزی بیان کرد: خدای امروز همان خدای فتح خرمشهر و همان خدای طوفان طبس است، گذشت آن روزگاری که حتی سیم‌خاردار هم نداشتیم و امروز به برکت مجاهدت و ایستادگی ملت ایران و ایثار و فداکاری شهید تهرانی مقدم‌ها، موشک چند هزار کیلومتر نقطه‌زن داریم و اگر یکی بزنند ۱۰ تا می‌خورند.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز ما تهدید نظامی نداریم چون می‌دانند اگر اسرائیل کمترین غلطی کند تل‌آویو را با خاک یکسان می‌کنیم.

انتهای‌پیام/