دبیر سی‌وهفتمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشگاه‌های کشور گفت: بزرگترین و پرمخاطب‌ترین رویداد فرهنگی نظام آموزش عالی کشور در دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی دانشگاه لرستان، محمد حیاتی در نشست برنامه‌ریزی و هماهنگی برگزاری سی وهفتمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور، اظهارداشت: جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های کشور، بزرگ‌ترین و پُرمخاطب‌ترین رویداد فرهنگی نظام آموزش عالی کشور است که سی‌وهفتمین دوره آن در دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: دانشگاه لرستان از ۱۶ تا ۱۹ اردیبهشت‌ماه سال‌جاری، میزبان سی‌و‌هفتمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشگاه‌های کشور است که پس از مرحله سراسری این جشنواره که به میزبانی دانشگاه لرستان برگزار می‌شود مرحله بعدی یعنی مرحله ملی در دانشگاه فرهنگیان کشور برگزار خواهد شد.

دبیر سی‌وهفتمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشگاه‌های کشور بیان کرد: با پیگیری‌های فراوان، این توفیق حاصل شد که دانشگاه لرستان برای اولین‌بار، میزبان سی‌وهفتمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور شود و سی‌وشش دوره قبلی در دانشگاه‌های مختلف کشور برگزار شده است.

حیاتی گفت: سی‌وهفتمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشگاه‌های کشور در ۹ بخش و ۴۰ رشته برگزار می‌شود.

انتهای‌پیام/