سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: هرکسی بتواند تیم ملی را قهرمان جهان کند این تیم را دو دستی تقدیمش می‌کنم.

به گزارش سفیرافلاک، تیم ملی فوتسال ایران امروز یکشنبه در دیداری تدارکاتی به مصاف ازبکستان رفت و ۵ بر ۳ پیروز شد.

وحید شمسایی سرمربی ایران در پایان این بازی گفت: خوشحالم بعد از چند سال در تهران بازی برگزار شد ولی ناراحتم در تهران سالن حرفه‌ای نیست. در نیمه اول خیلی موقعیت خلق کردیم. در نیمه دوم تغییر سیستم دادیم و برنده شدیم.

وی افزود: باید جوانها را محک بزنم. گل‌هایی که خوردیم را من مقصر هستم. این جوانها باید اینجا اشتباه کنند. نوش جانشان و دمشان گرم که اشتباه کردند. اینجا پخته بشوند و در جهانی آینده را رقم بزنند. تدبیری که در نیمه دوم داشتیم جواب داد.

سرمربی تیم ملی فوتسال در خصوص صحبتهای حسین شمس که گفته بود از شمسایی انتظار قهرمانی جهان دارد گفت: هر دوستی می‌تواند تیم را قهرمان جهان کند تیم را دو دستی تقدیم می‌کنم. شمس استاد من بوده است. از ته دل می گویم هرکسی می‌تواند تیم را قهرمان جهان کند بازیکنان فعلی و گذشته را در اختیارش قرار می‌دهم. استادم هرچه بگوید درست است!

شمسایی در خصوص شرایط سالن دستگردی اظهار کرد: من از مجموعه پاس ممنون هستم ولی انتظار از پایتخت بیشتر است. تبریز و اصفهان و مشهد سالن خوب دارد. انتظار دارم تهران هم سالن شیک داشته باشد.

وی در واکنش به اینکه تیمش در نیمه نخست مقابل ازبکستان تمرکز نداشتٰ اظهار کرد: توقعم این بود توپ‌هایمان گل بشود و تیم نیاز به شوک داشت. برای همین فشار را بیشتر کردیم. در نیمه اول شتابزده بودیم. در نیمه دوم تغییر تاکتیک دادیم و سوار بازی شدیم. راجع به داوری زیاد صحبت نمی‌کنم ولی داوران عراقی اشتباهات زیادی داشتند.

سرمربی تیم ملی درباره اینکه به نظر می‌رسید تیمش بدون مسلم اولادقباد دچار مشکل شده بود تصریح کرد: ما مشکل نداشتیم ولی خیلی گل نزدیم. فلسفه بازی دوستانه دیدن بازیکنان و ضریب اشتباه آنهاست. مسلم اولادقباد یکی از بازیکنان مهم ماست. باید بدون مسلم بازی کنیم.

شمسایی در پاسخ به این سئوال که چرا قبل از بازی با ازبکستان اسامی بازیکنان خط خورده از لیست را اعلام نکرده است گفت: صلاح دانستم این بازی این اتفاق رخ ندهد. قرار شد ۲۰ بازیکن را نگه داریم و ۱۶ نفر را روی نیمکت بیاوریم. در بازی بعد مقابل ازبکستان هم بازیکنان خط خورده نیستند.

وی با گلایه از رفتار برخی از پیشکسوتان تصریح کرد: خانواده فوتسال ظاهری با هم خوب هستند. ممنون دار تک تک اساتید هستم ولی خدا کند دل و روحمان یکی باشد. خداوکیلی رو بازی کنید.

شمسایی در پایان با اشاره به حضور بانوان در سالن گفت: دست بانوان درد نکند. از مهدی تاج ممنون هستم. تا ظهر امروز آمدن بانوان مبهم بود. خدا را شکر آمدند.

انتهای‌پیام/

  • منبع خبر : مهر