استاندار لرستان گفت: غیورمردان ارتش جمهوری اسلامی ایران، نماد پایداری، ایستادگی و استقامت در برابر ظلم و تهدید دشمنان هستند.

به گزارش سفیرافلاک، فرهاد زیویار در پیامی به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش اظهارداشت: بی‌شک استقلال و صلابت میهن اسلامی مرهون حماسه‌آفرینی این غیورمردان است که در کنار سپاه پاسداران سرفراز و بسیج همیشه سربلند در هشت سال نبرد حق علیه باطل در برابر تمامی قدرت‌های‌ روز دنیا ایستادگی کرده و سربلندی و افتخار را برای ملت به ارمغان آوردند.

وی افزود: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز هر زمان و به هر بهانه‌ای معاندان و دشمنان نظام و ملت قصد توطئه و تعرض به امنیت، جان و ناموس مردم داشتند، حضور ارتشیان در کنار سایر عوامل کشور باعث ناکامی و نابودی آن نیات شوم شده است و به‌راستی که ارتشیان میراث‌دار خون شهیدانند.

استاندار لرستان تصریح کرد: بزرگ مردانی چون شهید منصور ستاری، عباس بابایی، عباس دوران و علی صیادشیرازی، تنها نمونه‌هایی از ارتشیان سربلند هستند که غیرت، ایثار و از خودگذشتگی تا حد نثار جان خود را برای امنیت و عزت نظام و ملت ایران در طبق اخلاص گذاشتند.

زیویار گفت: همراهی و پیمان ارتشیان با انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن و ملت بزرگ ایران از بدو شروع انقلاب تا به امروز مشهود است و در هر حادثه‌ای ارتش در کنار ملت و نظام ایستاده و خادم ملت بوده است.

وی بیان کرد: به واقع همین ارتش همراه با نهال نوپای انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ روز به روز بزرگ و بزرگ‌تر شد تا امروز مبدل به درخت تنومند و با عظمت ارتش جمهوری اسلامی ایران شود، درخت تناوری که حضور آن، جرأت تعرض و دست‌درازی به خاک مقدس کشور را به هیچکس و حتی ابرقدرتان جهان نمی‌دهد.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: در این راستا فرارسیدن روز ملی ارتش، روز افتخار ملت ایران، روزی که مردم در آن بیشتر از هرزمان به اقتدار این پشتیبان خود می‌بالند را خدمت تمامی ارتشیان به‌ویژه غیورمردان ارتشی در استان لرستان تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم خداوند توفیقی عنایت بفرمایند که با بهره‌گیری از منویات مقام عظمای ولایت(مدظله العالی) و همبستگی و اتحاد، به زودی شاهد ظهور منجی عالم بشریت و اتصال این ارتش سرافراز به ارتش حکومت ولی عصر(عج) باشیم.


انتهای‌پیام/