در وصیتنامه شهید«نصرت الله آرون» آمده است: هميشه به ياد امام حسين(ع) و ياران با وفای او که شهيد شدند باشيد.

به گزارش سفیرافلاک، شهید نصرت‌الله آرون در سال ۱۳۴۴ در روستای «قعله پاچه» از توابع شهرستان الیگودرز به دنیا آمد. تا پایان دوره ابتدایی درس خواند. شغلش آزاد بود. در دوران دفاع مقدس در کنار سایر برادران رزمنده خود به مقابله با دشمن بعثی پرداخت تا اینکه در تاریخ ۱۳۶۲/۷/۲۱ در پاسگاه زید عراق بر اثر اصابت ترکش به سرش به مقام شهادت نائل آمد.

وصیتنامه شهید «نصرت‌الله آرون»         

بسم الله الرحمن الرحیم‌ ولا تحسبنّ الذین قتلو فی سبیل الله امواتاً بل احیاءُ عند ربهم یرزقون. گمان نکنید آنان که در راه خدا کشته شده‌اند، مرده‌اند. بلکه زنده‌اند و نزد پروردگار خود روزی می‌خورند.(قرآن کریم)

با سلام بر حسین بن علی(ع) سالار شهیدان و سلام و درود بر شهیدان به خون خفته اسلام. درود بر رهبر کبیر انقلاب اسلامی و خانواده شهیدان.‌چند کلام به عنوان پیام و یا وصیت می‌نویسم. البته من کوچک‌تر از آنم که برای ملت مسلمان ایران پیام بفرستم.

ولی به عنوان وظیفه هر مسلمانی است و به هر مسلمانی ایجاب می‌کند که چیزی به عنوان وصیت بنویسد. لذا چند کلامی به عنوان وصیت می‌نویسم. باشد که روشنگر راهی که رفته‌ام باشد. پیام خون من می‌باشد. همیشه به یاد امام حسین(ع) باشید و یاران با وفای او که شهید شدند.

قُل ِانَّ الموتَ الَّذی تَفرونَ مِنهُ فاِنه ملقیکُم ثمُ تَردونَ الی عالَمَ اَلغَیبَ وَ اَلشَهادَت فَیُنَبِئکُم بِما کُنتُم تَعلَمونَای رسول ما! با جهودان بگو، عاقبت مرگ که از آن می‌گریزید، شما را البته ملاقات خواهد کرد و پس از مرگ به سوی خدایی که دانای پیدا و پنهان است باز می‌گردید. (سوره جمعه، آیه ۸)پدر و مادر عزیزم، خواهر و برادران گرامی‌ام، اینک در جبهه‌های حق علیه باطل هستم و با کفار بعپی مشغول نبرد می‌باشم.

اگر پیروز شدم که خواهم آمد اگر شهید شدم، مرا در دهات [روستا] خودم دفن نمائید و برایم نیز گریه نکنید. همیشه و در همه حال پیرو انقلاب و امام خمینی باشید و در نماز جمعه شرکت کنید. در خاتمه پدر و مادر عزیزم، برادر و خواهرانم، همگی دوستان و آشنایان، سلام و درود فراوان می‌فرستم.

انتهای پیام/