در فرازی از وصیت نامه شهید «اسدالله حمیدی» آمده است: هرگز از خط امام كه همان خط محمد(ص) و علی(ع) است گمراه نشویم و رهبر عزیزمان را یاری كنیم‌.

به گزارش سفیرافلاک، شهید اسدالله حمیدی شانزدهم شهریور ۱۳۴۴ در شهرستان دورود به دنیا آمد. پدر او حشمت‌الله و مادرش اکرم نام داشت. تا سوم متوسطه در رشته تجربی درس خواند. به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت. هفدهم اردیبهشت ۱۳۶۱ بر اثر اصابت ترکش به سر و پا به شهادت رسید. مزار او واقع در گلزار شهدای دورود است.

وصیتنامه شهید حیدری

بسم رب الشهداء والصدقین

با درود به رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینى یگانه رهبر انقلاب‌ خون‌بار اسلامى با درود به شهداى گمــنام وتمامى شهداى در خون اسلام.

بار خدایا ما از تو طلب مغفرت داریم و لیاقت شهادت را نداریم پس از گناهان ما درگذرد ما براى امتحان دادن در این دنیا زندگى مى‌کنیم و این زندگانى را از پروردگار بزرگ خود داریم.

پس چه بهتر این زندگى زودگذر را فداى خالق خود کرده و آینده زندگى ابدى را به وسیله راهى که انتخاب مى‌کنیم تغییر داده و پیش خوبان برویم شاید که خداى بزرگ ما را جز شهداء حساب کرد.

شنیدیم که حسین علیه سلام در روزهاى آخر زندگیش فرمود: «هل من ناصر ینصرنى» و مى‌دانیم که در حقیقت یارى کردن حسین(ع) و یارى کردن اسلام بود پس ما که خود را پیرو خــط امام مى‌دانیم ‌قسم یاد می‌کنیم که هرگز از خط امام که همان خط محمد(ص) و على(ع) است گمراه نشویم و این رهبر عزیزمان را یارى کنیم‌ که یارى کردن امام یارى کردن اسلام است و تا ظهور مهدى(عج) از یارى ولایت‌فقیه دست بر نداریم.

و خانواده‌ام مخصوصاً برادر و خواهرانم هرگز از پیروى امام و اسلام کوتاهى نکنید تا مورد لطف پروردگار قرار گیرید و از پروردگار خود طلب آمرزش گناهان خود را دارم چون بنده‌اى که او خود مى‌خواست نبوده‌ام والسلام.

انتهای پیام/