در دومین بازی تدارکاتی، تیم ملی فوتسال ایران مقابل ازبکستان به پیروزی پرگل دست یافت و به اردوی آماده سازی خود خاتمه داد.

به گزارش سفیرافلاک، تیم‌های ملی فوتسال ایران و ازبکستان در دومین دیدار تدارکاتی خود امروز دوشنبه به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۸ بر ۱ به سود ایران به پایان رسید.

در این بازی که از ساعت ۲۰ در سالن ورزشگاه پاس تهران آغاز شد، ایران توسط بهداد شیخ احمدی، مهدی کریمی و سعید احمدعباسی (هر کدام دو بار)، حسین طیبی و “دوران چریف” (گل به خودی) به گل رسید؛ گل ازبکستان هم توسط “اکبر عثمانوف” به ثمر رسید.

شاگردان وحید شمسایی بر خلاف بازی نخست برابر ازبکستان در این دیدار کار خود را بدون استرس و با اقتدار آغاز کردند و در همان نیمه اول به برتری ۵ بر صفر دست یافتند.

در نیمه دوم هم با وجود اینکه ازبکستان سعی در جبران نتیجه و گل‌های خورده داشت، ایران به بازی هجومی خود ادامه داد و توانست به روند گلزنی ادامه بدهد. در این نیمه مهدی کریمی، سعید احمدعباسی و حسین طیبی سه گل به ثمر رساندند و ازبکستان هم تنها یکبار توپ را از خط دروازه ایران عبور داد.

مهدی تاج رئیس و هدایت الله ممبینی رئیس و دبیر کل فدراسیون فوتبال و احسان اصولی رئیس کمیته فوتسال برای تماشای این مسابقه در سالن حضور داشتند.

ایران در بازی نخست که روز یکشنبه برگزار شد با نتیجه ۵ بر ۳ پیروز شد.

تیم ملی ایران در صورت تامین منابع مالی، شهریورماه برای برگزاری چند بازی دوستانه به تورنمنت برزیل می‌رود و سپس آماده مرحله مقدماتی و نهایی جام ملت‌های آسیا می‌شود.

انتهای‌پیام/

  • منبع خبر : مهر