سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: آنچیزی که از بازیکنان در دیدار با ازبکستان خواسته بودیم در زمین انجام دادند.

به گزارش سفیرافلاک، تیم ملی فوتسال ایران امروز سه شنبه در دیداری تدارکاتی در تهران به مصاف ازبکستان رفت و با نتیجه ۸ بر ۱ پیروز شد.

در این بازی که از ساعت ۲۰ در سالن ورزشگاه پاس تهران آغاز شد، ایران توسط بهداد شیخ احمدی، مهدی کریمی و سعید احمدعباسی (هر کدام دو بار)، حسین طیبی و “دوران چریف” (گل به خودی) به گل رسید. گل ازبکستان هم توسط “اکبر عثمانوف” به ثمر رسید.

وحید شمسایی سرمربی تیم ملی در پایان این مسابقه گفت: انگیزه مهمترین بخش بازی امروز بود. آنچه از بازیکنان خواستیم انجام دادند و ازبکستان را تحت فشار گذاشتیم.

وی به حضور بانوان در سالن بازی اشاره کرد و افزود: یک روز به عنوان بازیکن آرزو داشتم بانوان را در سالن ببینم و امروز در قامت مربی شاهد حضور بانوان بودم و از این بابت خیلی خوشحالم.

سرمربی تیم ملی در ادامه با اشاره به تصمیم مدیران باشگاه گهر زمین برای انصراف از تیمداری تاکید کرد: یک گلایه از فوتسال می‌کنم. حیف است این همه عاشق فوتسال در ایران داریم و تیم‌هایی مثل گهر زمین و قند کاترین می‌خواهند انصراف بدهند. اینها نباشند فوتسال از بین می‌روند. امیدوارم اینها حرف باشد. همه تیم‌ها روی چشم ما هستند. همه این بازیکنان می‌توانند افتخار آفرینی کنند.

شمسایی در خصوص درخشش بهداد شیخ احمدی در بازی با ازبکستان و به ثمر رساندن دو گل گفت: چون بهداد هم پستی من در زمان بازی کردنم است، او را خوب درک می‌کنم. بهداد ۲۱ ساله است و فیزیک خوبی دارد. خودش هم باید بخواهد. حق گرفتنی است. بهداد امروز از ما حقش را گرفت. او خودش این را خواست.

انتهای‌پیام/

  • منبع خبر : مهر