مدیر اجرایی موسسه محکم در لرستان گفت: ۵۶ نوع بیماری در لرستان تحت پوشش موسسه محکم بوده و در ۷ ماهه گذشته 434 بیمار به این موسسه مراجعه کرده است.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، بهروز عزت‌پور اظهارداشت: طی هفت ماهه گذشته در مجموع ۴۳۴ بیمار به نمایندگی موسسه محکم در استان مراجعه کرده و کمک هزینه‌های خود را دریافت نمودند که بعضی در بیمارستان‌های طرف قرداد این موسسه در تهران، ضمن معرفی توسط این نمایندگی ، خدمات درمانی خود را رایگان دریافت کردند.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۵۶ نوع بیماری در لرستان تحت پوشش این موسسه بوده و ما ۲۹ بیمار جدید را در استان شناسایی کردیم، افزود: با نامه‌نگاری‌ها، مراجعه حضوری و برگزاری نشست‌هایی با مراکز و سازمان‌های مردم نهاد مختلف و همچنین با عقد تفاهم‌نامه‌ای با رئیس بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد برای مداوای بیماران، گام‌های مهمی در راستای پرداخت کمک هزینه‌های درمانی و اقدامات درمانی این بیماران، صورت گرفته است.

عزت‌پور بیان کرد: برای تمام مراجعه‌کنندگان به نمایندگی، پرونده تشکیل شده و با کمک مددکاران اجتماعی، کسانی که نیاز به عمل جراحی و دیگر اقدامات درمانی داشته‌اند؛ به پزشکان بومی و غیر بومی معرفی شده و خدمات درمانی خود را رایگان دریافت کردند.

وی گفت: بعضی از بیماران به‌طور ماهیانه ۱۵۰ میلیون تومان هزینه دارند که هزینه‌های درمانی این بیماران عمدتا توسط موسسه محکم پرداخت می‌شود.

انتهای‌پیام/