فرمانده انتظامی استان لرستان از انهدام و دستگیری اعضای باند سارقان مسلح در شهرستان سلسله خبرداد.

به گزارش سفیرافلاک، به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی لرستان سردار یحیی الهی اظهارداشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر ورود ۳ نفر سارق مسلح نقاب‌دار به داخل یک واحد آپارتمان مسکونی در محله‌ای اطراف شهر الشتر بلافاصله تیم‌های عملیاتی به محل اعزام شدند.

وی افزود: به محض حضور ماموران در صحنه، سارقان با یک دستگاه خودروی پراید به شماره معلوم اقدام به فرار می‌کنند که پس از استعلام مشخص شد پلاک خودرو مربوط به یک دستگاه ساینا بوده که توسط سارقان سرقت شده است.

فرمانده انتظامی لرستان عنوان کرد: پس از تعقیب و گریز، سارقان اقدام به تیراندازی به سمت ماموران می‌کنند که ماموران با رعایت قانون و در یک اقدام متقابل و مقتدرانه سارقان را زمین‌گیر و دستگیر کردند.

سردار الهی با اشاره به اینکه احدی از سارقان مسلح مجروح و پس از انتقال به بیمارستان فوت می‌کند، تصریح کرد: خودروی سارقان توقیف و در بازرسی از آن یک قبضه سلاح به همراه مقادیری فشنگ کشف شده است و همگی دارای سوابق معتدد کیفری هستند.

وی گفت: از آنجایی که آرامش و امنیت عمومی مردم خط قرمز پلیس است، چنانچه افرادی به هر نحو بخواهند مخل آسایش و امنیت مردم شوند، پلیس مقتدرانه و با قاطعیت آنان برخورد می‌کند.

انتهای پیام/