پرسنل آزمایشگاه بهداشت و درمان سپاه لرستان امروز به مناسبت روز علوم آزمایشگاهی تجلیل شدند.

به گزارش سفیرافلاک، پرسنل آزمایشگاه معاونت سلامت و دفاع زیستی سپاه حضرت ابوالفضل (ع)لرستان امروز به مناسبت روز علوم آزمایشگاهی تجلیل شدند.

سرهنگ عبدالوحید ملک‌آرا معاون سلامت و دفاع زیستی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در این مراسم ضمن تشکر از زحمات پرسنل آزمایشگاه و تبریک روز آزمایشگاه اظهارداشت: هدف از نامگذاری روز علوم آزمایشگاهی تجلیل از پیشرفت‌ها، تحقیقات نوین، دستاوردهای جدید و قدردانی از تلاش‌های دانشمندان، متخصصان، و کارکنان علوم آزمایشگاهی است.

وی افزود: جامعه بزرگ علوم آزمایشگاهی با همت و تلاش شبانه‌روزی، به عنوان سربازان خط مقدم مبارزه با بیماری کووید ۱۹ نقش مهمی در پیشگیری، تشخیص، کنترل و پایش این بیماری و دیگر بیماری‌های واگیر و غیر واگیر ایفا می‌کنند.

ملک آرا با اشاره به اینکه جامعه بزرگ علوم آزمایشگاهی بیش از دو سال است که در کنار دیگر همکاران خود، مردانه ایستادند و سلامت و آسایش خود را فدای سلامت و آسایش هموطنان کرده‌اند عنوان کرد: معاونت سلامت و دفاع زیستی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان این روز را به تمامی همکاران ایثارگر خود در حوزه علوم آزمایشگاهی تبریک عرض نموده و برای تمامی این عزیزان از خداوند متعال سلامتی، سعادت و توفیق روزافزون را مسئلت دارد.

انتهای پیام/