مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان گفت: پیشبرد اهداف بنیاد مسکن با مشارکت ظرفیت‌های مردمی و اقدامات اساسی دولتمردان تحقق خواهد یافت.


به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن لرستان، ️حجت‌الاسلام والمسلمین سید هادی سهرابی بابیان اینکه مقام معظم رهبری بنیادمسکن را یکی از پربرکت‌ترین یادگاران امام راحل می‌داند، اظهارداشت: ایشان برمشارکت همگانی در راستای تداوم برکات این نهاد انقلابی و یادگارحضرت امام خمینی(ره)تاکید می‌نماید.

️مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان لرستان بازخوانی فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به‌وسیله دولتمردان و ملت شریف را امری ضروری دانسته وانجام این مهم را گامی مهم در راستای محرومیت‌زدایی و احداث مسکن برای محرومین و ارتقای عدالت اجتماعی عنوان کرد و افزود: ️درحوزه ساخت مسکن اقدامات خوبی در این ۴۴ سال انجام شده است اما تارسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم.

️وی حضور مردم وخیرین به همراه مشارکت دستگاه‌های اجرایی را گره‌گشای حل مشکل مسکن محرومین دانست و بیان کرد: جهادی و انقلابی و رفع موانع موجود در بروکراسی‌های اداری بر لزوم تامین منابع مالی در راستای ساخت مسکن برای محرومین وتحقق اهداف امام راحل(ره) ومنویات مقام معظم رهبری در راستای رشد تولید و مهارتورم و نهادینه کردن عدالت اجتماعی درسطح جامعه بسیار ضروری است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سهرابی یکی ازویژگی‌های مهم پیام امام راحل پس از افتتاح حساب ۱۰۰ را بهره‌مندی از ظرفیت‌های مردمی در این امر خداپسندانه دانست و عنوان کرد: نهادینه کردن فرهنگ کمک به همنوع و پایه‌گذاری سنت انفاق ونیکوکاری در آحادملت، یکی دیگر از اهداف مهم حضرت امام خمینی(ره) بوده است.

️مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان لرستان خاطرنشان کرد: حمایت دولتمردان در راستای تقویت حساب ۱۰۰حضرت امام خمینی(ره) و کمک به حل مشکل مسکن محرومین و خدمت به اقشار کم برخوردارجامعه لازم است.

انتهای پیام/