فرماندار بروجرد با اشاره به اینکه رویکرد دولت سیزدهم، حل مسائل و مشکلات مردم است، گفت: همه مسئولان در راستای خدمت به مردم تلاش کنند.

به گزارش سفیرافلاک، مسلم مرادی عصر امروز در شورای اداری اشترینان که در بخشداری برگزار شد، اظهارداشت: رویکرد دولت سیزدهم، حل مسائل و مشکلات مردم است که طی این مدت خدمات قابل توجهی ارائه شده است.

وی افزود: لازم است برای حل مشکلات، ابتدا شناسایی شوند تا مورد پیگیری قرار گیرند چرا که در سال‌جاری، اولویت اعتبارات برای مناطق محروم است.

فرماندار بروجرد با اشاره به سفر ریاست جمهوری به استان لرستان و بروجرد گفت: به زودی رئیس جمهور به استان لرستان و شهرستان بروجرد سفر می‌کند که لازم است همه مدیران مشکلات را دسته‌بندی کنند تا ارائه شود.

مرادی بیان کرد: یکی از برنامه‌های فرهنگی در استان، کنگره ملی شهدای استان است که برخی از مدیران فعال در اجرای این کنگره به دیدار رهبری خواهند رفت.

وی با تاکید بر اینکه کشت محصولات آبدوست ممنوع است، خاطرنشان کرد: بحران آب یک مسئله جدی است و کشت محصولات آبدوست در شهرستان ممنوع بوده و نباید اجازه داد افراد غیربومی اقدام به کشت محصولات آبدوست نمایند.

فرماندار بروجرد با اشاره به مشکلات آموزش و پرورش شهرستان گفت: در استان، شهرستان بروجرد رتبه خوبی در معدل و کنکور نداریم که باید مشکلات در این بخش مرتفع گردد.

در ادامه عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دشمنان همواره برای ایجاد یاس تلاش می‌کند ولی با خدمت صادقانه می‌توان هدف دشمن ناامید کرد و همه وظیفه داریم در راستای شعار سال گام برداریم.

وی افزود: برای اختصاص دانشگاه علوم پزشکی مقدماتی صورت گرفته ولی دانشکده پزشکی بروجرد با سه یا چهار رشته فعال است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: منطقه ویژه اقتصادی بروجرد در اشترینان ایجاد شده که قرار است هفته آینده با حضور رئیس گمرک کشور کلنگ احداث ساختمان گمرک بر زمین زده شود که این خود یک اقدام مهم برای توسعه است.

گودرزی با اشاره به چهارخطه اشترینان به نهاوند گفت: ۱۴۰ میلیارد تومان برای چهار خطه اشترینان به نهاوند تخصیص داده شده که می‌تواند در حوزه راه نقش مهمی داشته‌ باشد.

انتهای پیام/