مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان با بیان اینکه ۹۰ هکتار اراضی برای توسعه شهرک‌های صنعتی لرستان واگذار شده است، گفت: برای نخستین‌بار، یک سرمایه‌گذار خارجی در شهرک صنعتی استان جذب شده که قرار است در شهرک صنعتی ازنا سرمایه‌گذاری کند.

فرزاد محمدی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: برای نخستین‌بار، یک سرمایه گذار خارجی در شهرک صنعتی استان جذب شده که قرار است در شهرک صنعتی ازنا سرمایه‌گذاری کند.

وی افزود: معرفی توانمندی‌های اقتصادی می‌تواند زمینه را برای حضور سرمایه‌گذار فراهم نماید که تلاش داریم تا با ارائه مشوق‌ها و تسهیل در امور، شرایط برای حضور سرمایه‌گذاران ایجاد گردد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان با بیان اینکه سال گذشته ۴۰ سرمایه‌گذار در شهرک‌های صنعتی استان جذب شد، تصریح کرد: سرمایه‌گذاری این افراد در بخش‌های مختلف بوده و توسعه شهرک‌ها موضوعی است که در دستور کار داریم و هر شهرک صنعتی که شرایط برای توسعه داشته باشد، اقدامات لازم برای اجرای طرح توسعه انجام می‌شود.

محمدی بیان کرد: در همین راستا تاکنون ۹۰ هکتار اراضی برای توسعه شهرک‌های صنعتی استان واگذار شده که گامی در جهت توسعه است.

انتهای پیام/