مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با بیان اینکه ۵۰ پروژه ورزشی نیمه‌تمام در لرستان وجود دارد، گفت: با تکمیل پروژه‌های عمرانی ۱۱ سانتیمتر به سرانه فضای ورزشی استان اضافه می‌‌شود‌.

سید آرش قیاسیان در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: توسعه فضاهای ورزشی در استان یکی از مهمترین برنامه‌هایی است که در دستور کار قرار دارد و با تخصیص اعتبارات، پروژه‌های زیادی افتتاح شده است.

وی افزود: سال گذشته ۹ پروژه ورزشی شامل استخر شنای چگنی، بازسازی مجموعه ورزشی شهید سرمالیان پلدختر، سالن پینگ‌پنگ مجموعه سبزی‌پرور خرم‌آباد، سالن باستانی (زورخانه) دورود، زمین فوتبال چمن مصنوعی بزرگ مجموعه ولایت بروجرد، زمین فوتبال چمن مصنوعی دم‌رود معمولان، زمین فوتبال چمن مصنوعی ولیعصر پلدختر، بازسازی زمین فوتبال چمن طبیعی مجموعه ارکیا الشتر و احداث زمین خاک و آجر زمین تیر و کمان مجموعه تختی خرم‌آباد بوده است.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان تصریح کرد: علاوه بر این پروژه‌ها که افتتاح شده‌اند، تعمیرات شاخص در هشت مکان ورزشی انجام شده است که برای پیشبرد پروژه‌های ورزشی در استان حدود ۴۰ قرارداد عمرانی منعقد شده و بالغ‌بر ۱۰۰ میلیارد تومان از تخصیص اعتبارات عمرانی جذب شده است.

قیاسیان با اشاره به اینکه ۵۰ پروژه عمرانی نیمه تمام در سطح استان وجود دارد، گفت: این تعداد پروژه با مساحت بیش از ۱۹۰ هزار مترمربع نیمه تمام هستند که در صورت تکمیل آن‌ها حدود ۱۱ سانتیمتر به سرانه فضاهای ورزشی استان اضافه خواهد شد.

انتهای‌پیام/