مدیرعامل کارخانجات نساجی بروجرد با بیان اینکه افزایش سطح مهارت کارگران، کیفیت تولید را افزایش می‌دهد، گفت: اجرای طرح‌های توسعه در نساجی بروجرد، برای ۱۲۰۰ نفر شغل ایجاد کرد.

امید اعلائی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، ضمن تبریک روز کارگر، اظهارداشت: کارگر یا نیروی انسانی، موتور‌مولد تولید محسوب می‌شود و هرچه تکنولوژی و دانش بشری ارتقا یابد، بازهم نقش نیروی انسانی اهمیت بسیار زیادی دارد که در این راستا مقالات متعددی تهیه شده تا نقش مهم قشر کارگر بازگو شود.

وی افزود: بوسه پیامبر(ص) بر دست کارگر نشان از اهمیت شان کارگر دارد و همه در راستای تکریم این قشر صبور و پرتلاش باید تلاش کنیم.

مدیرعامل کارخانجات نساجی بروجرد تصریح کرد: کارگران کمترین سطح درآمدی را دارند و هرچه بیشتر برای کاهش دغدغه معیشت کارگران اقدام شود، سبب می‌شود تا کارگر با تمرکز بیشتری مشغول به تولید شود.

اعلائی با تاکید بر افزایش مهارت‌افزایی، گفت: یکی از مهمترین ضروریات در تولید، افزایش مهارت نیروی انسانی است که در همین راستا، یک دوره آموزشی از دوره‌های متنوع آموزش در سال گذشته به تعداد ۱۷ هزار نفر ساعت انجام شد و تداوم آن در سال‌جاری ادامه دارد که هدف اصلی، ارتقای مهارت کارگران نساجی بوده که در بخش‌های مختلف، سطح مهارت نیروها افزایش یابد چرا که بالا رفتن سطح مهارت و دانش نیروی انسانی می‌تواند ما را در مسیر ترسیم شده، زودتر به نتیجه برساند.

وی خاطرنشان کرد: طی دو سال گذشته در راستای اجرای طرح توسعه در کارخانجات نساجی بروجرد، هزار و ۲۰۰ نیروی جدید مشغول به کار شده و تعداد نیروهای این واحد تولیدی به دو هزار و ۱۰۰ نفر افزایش یافته است البته علاوه بر این تعداد نیرو در کارخانه، ۳۳۰ نفر نیرو هم در فروشگاه‌های نساجی مشغول به کار هستند.

مدیرعامل کارخانجات نساجی بروجرد عنوان کرد: در مجموع به دنبال فعالیت این کارخانه، بالغ‌بر دو هزار و ۵۰۰ نیرو مشغول به کار شدند و افزایش اشتغالزایی به دنبال اجرای طرح‌های توسعه می‌باشد.

اعلائی با اشاره به نوسازی تجهیزات و ماشین‌آلات این واحد تولیدی، افزود: در سال‌جاری نوسازی تجهیزات و ماشین‌آلات نساجی در دستور کار قرار دارد و طی ماه‌های آینده، طرح توسعه بافندگی اجرا می‌شود که میزان سرمایه‌گذاری در بخش بافندگی بالغ بر ۲٫۵ میلیون یورو است.


انتهای پیام/