نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: کارگران با کار و تخصص خود، تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده و در جهت خودکفایی و تولید گام‌های بلندی برداشتند.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در پیامی به مناسبت فرا رسیدن روز کارگر، اظهارداشت: کارگران در طی هشت سال دفاع مقدس دین خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ادا کردند و تعداد ۱۴ هزار شهدای کارگر به عنوان ستارگان جامعه کارگری، گویای این مهم است و پس از پایان یافتن جنگ تحمیلی برای پویایی اقتصاد از هیچ تلاشی فروگذار نکردند.

وی افزود: در طی این سال‌ها که دشمنان با تحریم‌های گوناگون قصد ضربه‌زدن به اقتصاد و معیشت کشور را داشتند، کارگران با کار و تخصص خود، این تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده و در جهت خودکفایی و تولید گام‌های بلندی برداشتند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان تصریح کرد: امروز جامعه فهیم کارگری ما با تلاش مضاعف می‌کوشد، تا با اراده راسخ و سرشار از امید و انگیزه، نقش کلیدی خود را در تحقق شعار سال، که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال «مهار تورم، رشد تولید» نامگذاری شده، در بی‌اثر ساختن تحریم‌های ظالمانه ایفا کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی بیان کرد: بدون شک تجلیل از کار و کارگر و پاسداشت مقام کارگران و قدردانی از زحمات صادقانه این قشر زحمتکش، صبور و عزیز، وظیفه همگان است و این پاسداشت با فراهم نمودن امنیت شغلی و تامین رفاه و معیشت و ارتقاء دانش آنان از سوی کارفرمایان و مسئولان و حاکمیت میسر می‌گردد.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم با عزم جدی و همت والای تلاشگران این عرصه، با هم‌افزایی کارفرمایان و سرمایه‌گذاران، شاهد ایجاد شور و امید در چرخه اقتصادی کشور و تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در بخش تولید و اشتغال باشیم.

انتهای‌پیام/