4 تیم تخصصی- درمانی و دندان‌پزشکی گروه جهادی شهید امیری به به منطقه فلک‌الدین خرم‌آباد اعزام شدند.

به گزارش سفیرافلاک، ۴ تیم تخصصی، درمانی و دندان‌پزشکی گروه جهادی شهید امیری به مناسبت هفته سلامت به منطقه نیمه برخوردار فلک‌الدین خرم‌آباد اعزام شدند.

سرهنگ عبدالوحید ملک‌آرا در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک در این رابطه اظهارداشت: به مناسبت هفته سلامت و  به همت معاونت سلامت و دفاع زیستی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان و همکاری مؤسسه خدمات درمانی بسیجیان استان چهار تیم تخصصی، درمانی و دندان‌پزشکی گروه جهادی شهید امیری به منطقه نیمه‌برخوردار فلک‌الدین از توابع شهرستان خرم‌آباد اعزام شدند.

وی افزود: اکیپ اعزامی شامل متخصص، پزشک عمومی، دندان‌پزشک، دستیار داندانپزشک، ماما، پرستار و روانشناس بودند که با وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای ارائه خدمات بهتر به مردم این منطقه اعزام شدند.

معاون سلامت و دفاع زیستی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان بابیان اینکه در این اعزام به بیش از ۱۳۵ نفر در بخش‌های تخصصی، درمانی، مامایی و بهداشتی خدمت ارائه شد گفت: خدمات ارائه شده ‏شامل ویزیت، معاینه، مشاوره، تست قندخون و فشارخون، آموزش بهداشت و دارو به‌ صورت رایگان بود.

وی عنوان کرد: علاوه بر خدمات پزشکی و مشاوره‌ای، خدمات دندان‌پزشکی در قالب طرح یاسر توسط موسسه خدمات درمانی بسیجیان لرستان به ۶۰ نفر از اهالی منطقه ارائه شد.

انتهای پیام/