استاد دانشگاه آیت‌الله بروجردی(ره) با بیان اینکه مدعیان دروغین حقوق زن و برخی از سلبریتی‌ها پشت مقاصد سیاسی پنهان شده‌اند، گفت: اشد مجازات عاملان شهادت حمیدرضا الداغی، اقتدار و صلابت دستگاه قضا را نشان می‌دهد.

همایون رهبران در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: وقتی ریشه این موضوع بررسی می‌شود، مشخص است تمام کسانی که در فضای‌مجازی اقدام به فضاسازی کردند و اخبار کذب و شعارهای مخلفی را به هر بهانه‌ای سردادند و همان سلبریتی‌ها و شخصیت‌های سیاسی که به این موضوع دامن زدند، متهم ردیف اول این ماجرا هستند.

وی افزود: چند ماه پیش عده‌ای با سر دادن شعار زن، زندگی، آزادی فضا را غبار‌آلود کردند و آتش‌بیار معرکه شدند و امروز باید یک مطالبه عمومی شکل بگیرد مبنی بر اینکه کسانی که ناامنی روانی ایجاد می‌کنند به شدت مورد برخورد قرار گیرند و به اشد مجازات برسند.

استاد دانشگاه آیت‌الله بروجردی(ره) با تاکید بر اینکه با افرادی که امنیت روانی را سلب می‌کنند باید برخورد شود، تصریح کرد: نباید در این راستا هیچگونه مماشاتی صورت گیرد البته طی چند وقت اخیر تعدادی از سلبریتی‌ها به دستگاه قضایی احضار شدند که باید این کار ادامه یابد.

رهبران بیان کرد: متاسفانه سلبریتی‌ها نقش الگویی دارند و اگر این افراد سبک زندگی نامعقولی داشته باشند، این به جامعه سرایت پیدا می‌کند و دیدیم که برای یک سطل ماست زمین و زمان را به هم ریختند ولی حالا مدعیان حقوق زن در برابر دفاع این شهید بزرگوار از چند خانم، سکوت اختیار کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: این مدعیان دروغین حقوق زنان در واقع بویی از انسانیت نبرده و مشخص شده کسانی که دنبال شعار زن، زندگی، آزادگی بودند اصلا دغدغه حقوق زنان را ندارند بلکه پشت مقاصد سیاسی پنهان شده‌اند و به گفته خودشان اینها همه بهانه است چرا که نظام را نشانه گرفته‌اند ولی مطمئن باشند توطئه‌های آنان راه به جایی نبرده و هیچگاه به هدفشان نمی‌رسند.

استاد دانشگاه آیت‌الله بروجردی(ره) با اشاره به ضرورت برخورد سریع با عاملان شهادت شهید الداغی، گفت: برخی از جرم‌ها مانند هتاکی و چاقو کشیدن به آمر به معروف و ناهی از منکر اگر به هنگام و سریع برخورد شود، اثر تنبیهی دارد که انتظار می‌رود هرچه سریع‌تر محاکمه این افراد انجام شود که اشد مجازات این جنایتکاران بار دیگر اقتدار و صلابت دستگاه قضایی را نشان می‌دهد و در بازدارندگی اتفاقات مشابه این نیز بسیار موثر است.

انتهای‌پیام/