معاون ورزش و جوانان لرستان گفت: تعداد مراکز مشاوره از ۴ مرکز به 11 مرکز افزایش یافت و بالغ‌بر ۵ هزار نفر از خدمات مشاوره‌ای بهره‌مند شدند.

شهاب مولایی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: یکی از اقدامات حوزه جوانان، ایجاد مراکز مشاوره و ارائه مشاوره به زوج‌ها و جوانان است که می‌تواند نقش قابل توجهی در ماندگاری زندگی و پایداری ازدواج داشته باشد.

وی افزود: در همین راستا سال گذشته، تعداد مراکز مشاوره از چهار مرکز به ۱۱ مرکز افزایش یافت و بالغ‌بر پنج هزار نفر از خدمات مشاوره‌ای بهره‌مند شدند.

معاون ورزش و جوانان لرستان تصریح کرد: سال گذشته برنامه‌ریزی برای برگزاری ۱۹۲ کارگاه آموزشی در این حوزه انجام شد ولی با توجه به استقبال از این کارگاه‌ها، ۱۳۲ کارگاه برگزار گردید.

مولایی بیان کرد: طبق تحقیقات انجام شده، افرادی که از این کارگاه‌ها استفاده می‌کنند، بهتر می‌توانند همسر آینده خود را انتخاب کنند و ارائه مشاوره در حین ازدواج هم منجر به دوام زندگی‌ها می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: هزینه مشاوره در این مراکز با قیمت مناسبی ارائه می‌شود و افرادی که توان پرداخت هزینه را ندارند، کمک هزینه‌هایی پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/